Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért nem hiszik el anyámék,...

Miért nem hiszik el anyámék, hogy a szomszéd még magára hagyták, kutakodott a házban?

Figyelt kérdés

Bent voltam a fürdőben és hallottam...


Mondták neki, hogy üljön le, mindjárt jönnek... Meg mondta, h nem megy ki azvudvarra, inkább "újságot olvas".


Azt mondják, hlgy csak nem, hát szerintem meg de, mert egyszer azt hittem van vele valaki... Még hallottam, hogy kinyitotta a szoba ajtót is, 1000 %.


Simán keresgélhetett, meg akár fényképezhetett is, mert mindig mondja, h kupi van nálunk.


2018. nov. 29. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy jól álcázott webkamera csodákra képes. Hívjatok meg megint.
2018. nov. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Hívjátok* én nem vagyok a szomszédod csak elírtam :D
2018. nov. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tegyél el valamit, amit ő is ellophatott volna, aztán tagadd le, hogy te voltál.
2018. nov. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne... Nem vagyok hülye, nem tudta, hogy bent ülök a kádban...


Ha nekem nem hisznek. Meg ott is van napi lap, miért akart volna annyira újságot olvasni.

2018. nov. 29. 21:23
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
mivan?
2018. nov. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Most mi mi van????


Még anyámék elmentek ki az udvarra, őt otthagyták, én meg hallottam az ajtónyitogatásokat, lépteket, szekrény fiókokat...


Bent ültem a fürdőben a kádban, nem tudta, hogy ott bent vagyok. Azt hihette, hogy nincs otthon senki...

2018. nov. 29. 21:38
 7/9 Metionin ***** válasza:
Ha egyszer megtette, meg fogja máskor is. Ha tudod hogy jön, próbáld odairányítani a webkamerát.
2018. nov. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Anyádék nem bíznak benned.
2018. nov. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Anyádéknak mi a francot kellett ilyen sürgősen elintézni, amihez ráadásul nem elég egyvalaki, hogy egy idegen embert a lakásukban hagyjanak?
2018. nov. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!