Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti hogy álltok a szúnyogháló...

Ti hogy álltok a szúnyogháló kérdéssel?

Figyelt kérdés

Szent meggyőződésem volt, hogy alapvető dolog az, hogy szúnyogháló van az ablakokon. De most albérleteket nézegetünk és szinte alig van valahol szúnyogháló. Kérdeztem is tulajtól, hogy miért nincs, azt felelte, hogy hát nincs is szúnyog. De amíg ott voltunk, leütött vagy 6 poloskát.

Tök szép, felújított, tiszta lakások és tele vannak bogarakkal. A barátom szerint se fontos, mert hogy a szúnyogháló mellett is bejönnének a bogarak és a poloska amúgy sem vérszívó.

Már kezdem hülyének érezni magam, hogy ezen problémázok, amikor látszólag mindenkinek tök oké bogarakkal lakni.


2018. dec. 8. 23:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a szúnyogháló az egy nagy találmány. Nyáron nélkülözhetetlen mert nyitott ablakkal alszom.
2018. dec. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi kulfoldon elunk, itt sem “ divat” sajnos, pedig milyen hasznos is az!
2018. dec. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nalam is alap (lenne).
2018. dec. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom, mit csinálnék szúnyogháló nélkül. Szerintem nagyon fontos. Tavasztól őszig nyitogatom az ablakot, erkélyajtót. Ha nem lenne háló, akkor a lámpafény a bogarak garmadát vonzaná a lakásba, ami engem zavarna rettentően.
2018. dec. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
12 éve vettem a lakást, nincs tele semmiféle bogárral vagy rovarral a lakás, pedig nincs szúnyoghálóm.
2018. dec. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#5:

Akkor örülj neki, sajnos nem mindenki ilyen szerencsés, mint te.

2018. dec. 9. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Durva, hogy ilyenkor még vannak poloskák, mondjuk nem írtad, a bolygó melyik pontján néztél albérletet.
2018. dec. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szerintem is durva. Ez Debrecenben van és tele vannak a lépcsőházak, csak tegnap 3 volt a szobában.

Sajnos kifejlett formában is túlélik a - 15-20 fokot, de a lárvák a - 50 et is.

2018. dec. 9. 07:02
 9/13 anonim ***** válasza:

Biztos összefügg azzal is, hogy az idei évben gusztustalanul sok volt a poloska.

Ha sikerül találnod albérletet, rakjál te szúnyoghálót, ha nincs. Az is lehet, hogy korábbi lakó is feltett, de leszedte. Volt hely, ahová én is raktam, de ott konkrétan a szúnyogok miatt. Következő nyáron, ne félj, nem volt egy se (meg más bogár sem).

2018. dec. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ilyenkor van a legtöbb poloska odabent, mert jönnek be a télre behozott növényekkel, amikre téli álmot aludni bújtak el, és ide ent a melegben meg szépen felolvadnak. Szóval a nagyrészük nem a szúnyogháló hiánya miatt jön be. Ettől,függetlenül a szúnyogháló szerintem is alapvető dolog.
2018. dec. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!