Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti elviselnétek ha lakótársáto...

Ti elviselnétek ha lakótársátok folyton hangosan hallgatná a zenét? (Tusolás, főzés, takarítás, tanulás, öltözködés stb közben)

Figyelt kérdés
Mivel kis lakásunk van, közel van minden a szobámhoz, nagyon hallatszik. Egyetemisták vagyunk, neha a tanulásban is zavar, szinte semmit nem tud zene nélkül csinalni. Az év elején vettem egy kisebb hangfalat ( magamnak) azt is folyton használja így még hangosabb a zene. A telefonról lehet zenét tenni a hangfalon, ha megunja kihúzza a telefonját és elmegy, ki sem kapcsolja a hangfalam. Hiába hozom be a szobámba jön és elviszi/elkéri.
2018. dec. 12. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Ne add oda neki a hangfalat.

Szólj neki, amikor zavar a zene.

2018. dec. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kb mindig zavar, nagyon hülye zenéket hallgat, egyet meghallgat többször is egymás utan, ha folyton raszolnék én lennék a"hisztis".
2018. dec. 12. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Márpedig ki kell verni a balhét. Aztán embere válogatja, kivel mennyire lehet megbeszélni a dolgokat. Nekem is volt lakótársam aki még szarni is zenével járt, de szó szerint. Vagy konyhában benyomta a zenét miközben pihentem vagy fimet néztem volna a szobámban (fejhallgatóval ráadásul). Valamennyire sikerült ezeket csökkentenie.
2018. dec. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is egyetemista vagyok, mondjuk ti lehet fiúk vagytok, mi lányok eddig mindig meg tudtuk beszélni, hogy nonstop nem mehet a zene, meg éjjel sem. Én szuperül elvagyok a fejhallgatómmal, nem zavar a konyhában sem, ha fejhallgatóval főzök, stb. :D Esetleg felvethetnéd neki a használatát. Nagyon praktikusak is vannak már egész olcsón. Az enyém rádiós amúgy, jó ez nekem, de Bluetooth fejhallgatót keressen, az nem helyhez kötött a rádiós adapterrel ellentétben. :)
2018. dec. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!