Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszédok miatt nem tudok...

Szomszédok miatt nem tudok aludni hol kell feljelentést tenni kinél?

Figyelt kérdés

Évek óta az úriember egy kicsit gyagyás mindig hajnalba jön rá fűrészelés favágas takaritas lomtalanítás szóval minden olyan dolog ami zavaró

Egy hónapja most az van h kutyájuk folyamatosan felkelt ugat ugat ugat elkezdi hajnal 2től és 8kor hagyja abba és ez nálam egész jól behalatszik nem lehet tőle aludni. Bocsi 5 :37 van ha nem tudtam volna fogalmazni vagy ha valamit elírtam de segítsetek!! :(

Még nem szóltam nekik emiatt mert minden szomszedunkkal jóba vagyunk. De ez már nagyon zavar h felkeltenek.


2018. dec. 14. 05:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is volt ilyen se..fej szomszedom na nekik meg az unnepnapok voltak ilyenek, vasarnapok, karacsony,husvet,halottak napja ok fat vagtak vagy csinaltak a hazat persze minnel hangosabban en is kikeszultem de en atmentem es mondtam nekik hogy az unnep az unnep nem ilyenkor kell dolgozni meg zajoskodni amikor mindenki pehenne es unnepelne vagy csak nyugodtan probalna ebedelni vagy valami. De nem igazan fogta fel aztan rahagytam gondoltam ilyen ertetlennel nem erdemes veszekedni. A tobbi szomszedodat nem zavarja? Osszekellene fognotok es atmenni hozza
2018. dec. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Osszekellene fognotok"

Ez az, ami hiányzik belőletek.

Biztosan zavarja a többieket is, ám, ha te feljelentést teszel, őket megkérdi és a válaszuk ez lesz: "elviselhető", te maradsz a kakiban.

Feljelentés helyett első körben összefogással meggyőzni, hogy közösségellenesen teszi dolgát.

2018. dec. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

"Még nem szóltam nekik emiatt"


Oszt mé nem? Miért jobb sunyin feljelentgetni a másikat, mint odaállni elé és normálisan elmondani, hogy mi a bajod?

2018. dec. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Elmondtam! :)
2018. dec. 14. 19:51
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem kell ilyen flegmán írni utolsó. Vagy tarsd magadba
2018. dec. 14. 19:52
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

Én is jóban vagyok minden szomszéddal, de ez nem azt jelenti, hogy normálisan nem lehet szólni valakinek.

Ahogy én is szóltam a szomszédnak, amikor a pulija folyamatosan, egész éjszaka a hálószobaablakomtól 2 méterre ugatott. Nem vagyok háklis, állatbarát vagyok, nekem is van 2 kutyám, de ez kibírhatatlan volt, az éles kis hangjával be nem állt a szája.

Szóltam, utána már nem ugatott, mert éjszakára bezárta a teraszra. Még jobban is járt, hogy én szóltam neki, mert ha a szomszéd srác teszi, aki minden nap hajnalban indult dolgozni és már brutál pipa volt, azt nagyon megjárta volna ő is, meg a szegény kutya is.

Igaz, ő nem volt gyagyás. Egy gyagyással nem tudom mit lehet kezdeni, ha tényleg gyagyás.

2018. dec. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Még nem szóltam nekik"

"Elmondtam! :)"

A Tudományok Istennője (Logika) szerint két egymásnak ellentmondó állítás egy időben nem lehet igaz!

A fenti két állításod közül melyiket kell elhinni?

2018. dec. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nagy logika kell neked ehezz.

Kérdésem után, szóltam nekik és megoldják ennyi.

2018. dec. 15. 09:43
 9/14 A kérdező kommentje:

Sajnos nem javult a helyzet azt ígérték h megcsinálják a kerítésüket, és a hátsó kertbe zárják a kutyát.

Kutya meg mindig ugat hajnaltól reggel 6ig én nem tudom magam ki pihenni ideges vagyok egesznap nem tudom magam kipihenni.

Jegyzőnél kell megtenni a feljelentést?

2018. dec. 17. 20:01
 10/14 A kérdező kommentje:
-kipihenni elnézést a szó ismétlésért.
2018. dec. 17. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!