Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A keleti pályaudvar környéke...

A keleti pályaudvar környéke mennyire veszélyes éjszaka?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom éjfél után bezárják a csarnokot és nekem fél6-kor indul a vonatom holnap de addig nem tudok mit csinálni. Nem vagyok se félős se 60 kg de azért szeretném tudni hogy mennyire veszélyes hely, ha leülök kint valahol akkor mire számíthatok. Köszönöm

2018. dec. 14. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl lehet élni, sokan csinálták már. Kéregetőkre, bocs tesó nincs egy cigid, és kell valami tesám van minden típusú emberekre azért számíts.
2018. dec. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, menj le szerintem addig egy mekibe/kocsmába. Legalább meleg helyen leszel.
2018. dec. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A Baross tér rendben van, csak nem kell bemenni oda a százház meg a kálvária rész sűrűjébe. De ezek a hírhedt pesti kerületek ma már nem veszélyesek, csak végtelenül nyomorultak. Nincsenek már bandák, kötözködők, igazi csibészek. Csak féllábúak, nyomorékok, hajléktalanok, kéregetők, alkoholisták, púposok, lecsúszottak, vesebetegek, kilakoltatottak, megrozzantak. Ez maradt a nagy vagányokból. Nyolc embernek van együtt kilenc foga. Ráfújsz, eldől. A mai fiatalok meg? Verekedni se tanultak meg, csak a telefonjukkal tudnak hadonászni.
2018. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azért a helyedben behúzódnék valahova.. hideg is van, este a bánat lenne kint egyedül (falun rendben van de ott.. pff).
2018. dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ilyenkor mennyire kihaltak az utcák? "Normális" emberek, vonatra várók nincsenek?
2018. dec. 14. 23:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek. Senki nem vár éjfélkor 5:30 kor induló vonatot.
2018. dec. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Inkább nézz egy 00:00-24:00 helyet ahova beülhetsz.
2018. dec. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!