Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nektek furcsa lenne ha szobatá...

Nektek furcsa lenne ha szobatársatok nem köszönne "Jo reggelt"-et reggelente?

Figyelt kérdés
Van hogy hamarabb felkelek, kimegyek a konyhába,de mikor kijön ő is nem köszön jo reggelt-et, egy szót sem szól. Régebben mindig köszöntem neki, akkor nehezen visszaköszönt de mióta abbahagytam semmi.
2018. dec. 16. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Nyomjál neki pár Hello-t.


Vagy annyit hogy cső.


ha erre se reagál akkor nem tudom mi van.

2018. dec. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha én köszönöm nehezen visszaköszön azzal nincs gond, csak ő soha nem köszön eloszor
2018. dec. 16. 08:49
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Rád sem néz?

Én sem szoktam köszönni, csak morgok, ránézek, integetésként azonosítandó felismerhetetlen kézmozdulatot teszek.

Ez esetben tényleg furcsa.

Ha nagyon zavarna akkor megkérdezném tőle, hogy bunkó vagy vagy csak lusta?

2018. dec. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Én sem szoktam jó reggelt-tel köszönni a szobatársamnak, nálunk ez sosem volt szokás, otthon sem. Ha ő köszön, akkor visszaköszönök, de amúgy nekem eszembe sem jutna. Nekem inkább pont az a furcsa, hogy köszön reggelente, mikor ott alszunk egymás mellett nap mint nap.
2018. dec. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

na én is utálok reggel köszönni..pedig amúgy mikor már észhez térek köszönős fajta vagyok..le kell tisztuljon az agyam mielőtt megszólalok

25F

2018. dec. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem az lenne furcsa ha megtenné. Én is max valamit morogtam mindig, reggel ez a maximum tőlem.
2018. dec. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Férfi emberhez NEM szólunk, míg az első kávéját meg nem itta. Ez tény.
2018. dec. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!