Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tényleg olyan rossz helyek az...

Tényleg olyan rossz helyek az egyetemi kollégiumok?

Figyelt kérdés

Sok ismerősöm -aki kollégista- azt mondja, hogy ivászat, baszás, drog minden kollégiumban alap, meg hogy többnyire lepukkant épületek, közös, szintén lepukkant mosdókkal, wc-vel, sokszor nem lehet tanulni. stb.


Tényleg igaz ez?



2018. dec. 22. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kollégiuma válogatja, de amúgy igen, dugnak meg buliznak az emberek. A te szobádban is, tőled pár méterre.
2018. dec. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Az átlag ilyen sajnos.
2018. dec. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem mindenhol vannak lepukkanva az épületek.
2018. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Én voltam hatszáz féle koliban és ez azért nem így van. Drog kimerül a fűben. "baszás" persze, ha szerencséd van. Valójában a nagy többségnek kolin belül egyáltalán nem jött össze így ezzel se volt gond. Valahol saját wc-nk volt, valahol nem, sajnos az már az embereken múlik hogy azt hogyan hagyják ott maguk után. A nem lehet tanulnit aláírom, a legtöbb ember nem tiszteli a csendet.
2018. dec. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem olyan szobába raktak, ami mellett közvetlen ott volt a kolikocsma. A hangfalaktól rezgett az egész fal és igen a zene is rohadt hangos volt, a bulizó népről meg ne is beszéljünk. Mindez naponta hajnal 2-3-ig. A bulizós társaságnak tagjai voltak a szobatársaim is..az egyik hányt egész éjjel minden alkalom után. A tanulás teljesen offos, szobatársak és a haverjaik ki be járkálnak és beszélnek, sz@rnak bele, hogy te éppen tanulsz. 2 hétig bírtam ott.


Igazából emberfüggő, ha te szeretsz bulizni és van is rá pénzed, akkor meg lehet próbálkozni a kolival. Ha introvertált vagy és nem szeretsz bulizni, meg a sok embert, meg úgy igazából semmit se a világon, akkor eszedbe ne jusson oda menni. :D


Az albérlet a legjobb megoldás szerintem, de nehéz olcsót találni.

2018. dec. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

a tanulás tényleg nehéz lehet ha full csendet igényelsz, de akkor van könyvtár, viszont engem ha zavar a másik bedugom a fülest és zene mellett tudok tanulni

egyébként lehet csak én fogtam ki jó kolit de nincs drog pia minden nap, néha persze beszélgetnek emberek a folyosón meg ilyenek, de többnyire tiszteletben tartják a többi lakót

a lepukkant épületek sajnos igazak többnyire szerintem

2018. dec. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!