Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Utál az egyik kolis szomszédom...

Utál az egyik kolis szomszédom. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Ikerszobánk van és bár évelején még átjártunk a másikhoz, azóta semmi.

Tehát két különböző szakon vagyunk az egyetemen, és megbeszéltük, hogy együtt veszünk meg fürdőszobai dolgokat, hogy olcsóbb legyen. Viszont mikor beszéltünk velük ( én meg a szobatársam), felém se nézett, hozzám se szólt, csak a szobatársammal beszélt.

Nekem mindig is olyan fura volt, viszont egy eset után megváltozott. Ez a takarítás volt. Megbeszéltük, hogy mikor szobaellenőrzés lesz mi takarítunk, mert ők már feltakarították, csak nem nézte senki. Neki álltam a zuhanyzót takarítani, ami tiszta vízcseppes volt, a wc-t, a tükröt, sőt még a polcokat és kilincseket is megtakarítottam, mert 1 hét alatt nagyon poros lett minden. Aztán átjöttek a szomszédok, hogy hallották hogy takarítunk, de gondoltak szóltak h ők már megcsinálták. Nagyon mérges voltam, de nem akartam összeveszni velük rögtön az első hónapban, szóval csak annyit mondtam, hogy nem gondoltam volna h szólni kell nekik, mivel megbeszéltünk valamit. Na ez az eset után az egyik csaj rám se néz, hozzám se szól, múltkor mikor összetalálkoztunk, nem is köszönt, a fejét is elfordította és éppen hogy visszaköszönt. Születésnapomkor fel se köszöntött, ellenben szobatársamat igen, akivel volt egy kis szóváltásuk, mert a csaj mondta neki h ne kiabaljon este, de mi sose szóltunk neki, amikor csapkodta az ajtókat.

Bocs, ha egy kicsit zavaros, de tanácsot szeretnék kérni hogy most mit tegyek. Nem igazán érdekelne, ha közben meg szobatársammal sem jönne ki, de érdekes vele elvan. Tudom h nem lehet mindenki szimpi a másiknak, de nem szoktunk átjárni a másikhoz beszélgetni hogy megsértsem, még a folyosón se találkozunk össze, az egyetemen sem. Érdekes, a másik csaj kedves , vele mindig beszélgetek.

Szóval megkeressem és megkérdezzem h mi baja van? Mert ha a takarítós ügy; akkor az már nevetséges.

Kérlek adjatok tippeket, mit tehetnék h kideruljon mi baja van!



2018. dec. 28. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Felnőtt emberek vagytok. Ez már nem az óvoda. Igen, sajnos ilyenek a koliban előfordulnak, kompromisszum kell. Nálunk is volt sok veszekedés belőle de mi meg tudtuk beszélni.

Ülj le vele és tisztazzatok a dolgokat.

Nem kell jóban lennetek a csajjal , elég ha a szobatársak jóban vannak de azért ne utáljátok egymást, főleg ilyen hulyeségek miatt ne.

2018. dec. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Kérdezd meg mi a baja veled. Vagy mégjobb cseréljetek szobatársat.
2018. dec. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Leírtad, hogy már a legelején se beszélt veled, vagy vett emberszámba, akkor mi köze lenne ennek a fürdőszobai esethez? Mivel mind a ketten lányok vagytok, elég valószínű, hogy irigy rád, azért viselkedik ilyen flegmán és lenézően. Tipikus.
2018. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!