Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Gyökér szomszédom vajon miért...

Gyökér szomszédom vajon miért füstölteti a szenet félórája?

Figyelt kérdés
Szokott ilyet valaki? Ha igen, miért?
2019. jan. 3. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán mert tél van?
2019. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Talán mert fűt?
2019. jan. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert fázik.
2019. jan. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na, három tűzmester... Elárulom: oxigén is kéne az égéshez, a füst egyértelmű jele annak, hogy nem kap eleget. Az se vigasztal, hogy bármikor belehalhat, mert eggyel több hülye hal meg hülyén, ami ismét rontja a statisztikát. Lassan kénytelen leszek tagadni, hogy közéjük tartozom rendszertanilag, és ilyeneket szólni, hogy ezért nem szoktunk szándékosan leszállni a bolygótokon.
2019. jan. 3. 20:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Oxigénnel is füstöl. Én is fával és szénnel tüzelek, és nem lehet mit tenni az égéstermék ellen.
2019. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mármint helyesen (nagyjából felülről-oldalról) begyújtva is teli lesz füsttel a környék? Nyilván nem tudok pontos adatot a füsteloszlásról, azt se tudom, ki az, mindig sötétben kezdem a házban érezni, hogy hú, valaki felgyújtotta a trabantja kipufogógázát, aztán az ajtón kiszagolva: öjjj, a szénégetést félreértette cimbora...
2019. jan. 3. 21:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál már, hogy esetleg őt kérdezed meg? Esetleg...:]
2019. jan. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom a sötétben, honnan jön, ne kolbászoljak már ide-oda a hidegben szélirányt kereső mutatóujjal! :) Egyszer éreztem pár napja, azóta nem volt szerencsém hozzá, igaz nagyon sokat nem is voltam otthon a korai sötétedés óráiban.
2019. jan. 4. 17:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a faluba szerintem sírógörcsöt kapnál. :D
2019. jan. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem volt azóta hasonló se. Lehet csak reflexből becsukta az ajtókat, be ne jöjjenek a legyek...
2019. jan. 19. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!