Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A Budapesti Káldor Miklós...

A Budapesti Káldor Miklós kollégiumról tudnátok véleményt írni?

Figyelt kérdés
Idén ezt a kollégiumot néztem ki, a Bakfark utcait. Fizetos? Milyen a közösség és kb. hányas átlagtol vesznek fel? és még hogy mennyi szabad idő van? Mennyit lehet kint lenni?

#Budapest #kollégium #Káldor Miklos #káldorkoli
2019. jan. 4. 17:54
 1/1 Betti2000 válasza:
Olyan értelemben fizetős, hogy van alapítványi díj, de azt hiszem máshol is van, csak életerő összeg. A közösség szerintem nagyon jó, én 2017 óta vagyok Káldoros. A nevelők is nagyon kedvesek, és a szobaközösségek is jók szoktak lenni, ha pedig gond adódna azt a csoportnevelők általában megoldják, ha a szobaközösség nem tudja. Nagyon sok csapatépítő program van meg stb. Változó, hogy milyen átlagtól vesznek fel,sok függ attól, hogy van-e túljelentkezés. A szabadidő az egy összetettebb dolog, de ha jó tanuló vagy, akkor bőven van szabadidőd. Nagyon szívesen mesélek a koliról privátban, ha gondolod.☺️
2020. jún. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!