Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni egy ilyen...

Mit lehet tenni egy ilyen szomszéddal?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 éve költözött a 4.-re, mi alatta lakunk. Egyedülálló fiatal pasi, aki gyakran cseréli a barátnőit.

Az egyik teltebb barátnője alatt folyamarosan nyikorgott, nyekergett az ágy, ha megmozdult. Aztán jött a másik csaj, tűsarkúban koogott éjjel nappal, a harmadik hozott ide egy macskát és azzal labdáztak éjjel is, hallottam ahogy végigpattog a szobán a labda.

Mostanában rászokott, hogy házibulit tart hétköznap is akár. Eleinte 10-kor véget vetett neki, de már nem. Nem üvölt a zene, de nagyon zavar, hogy hangosan beszélnek, röhögnek, labdáznak, csapkodják az ajtót, stb.

Legutóbb hétvégén is volt parti. Pohártöréstől kezdve kiabálás, minden volt. Felkopogtam neki fél 11-kor, visszakopogott és csak azért is...

Felmentünk hozzá éjfél körül, hogy most már ideje lenne befejezni, vagy menjen kocsmázni.

Fel volt háborodva, hogy holnap aludhatok egész nap akár, ne pattogjak és nem lesz csendesebb. Tök részeg volt, sőt szerintem más is volt benne. Anyuval is nagyon bunkón beszélt.

Amúgy a házirendben is benne van, hogy este 10 után ne zavarjuk egymást, de őtez sem érdekelte.

Ilyenkor mit lehet tenni? Főleg ha hétköznap csinálja és nekem fél 4-kor ébresztő.

A rendörök gondolom erre nem jönnek ki, vagy ha igen, akkor a szomszéd nem engedi be és ennyi.

Bocsi, kicsit hosszú lett.


2019. jan. 5. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

most panaszkodni jöttél vagy nem tudod összerakni a dolgokat?


ha benne van a házirendben, akkor például szólsz a közös képviselőnek, de igen, akár a rendőrt is kihívhatod...

2019. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Birtokháborítási kérelem a jegyzőtől, aztán ha megvan a határozat, már lehet lobogtatni a rendőröknek, azok meg szépen bírságolják majd minden alkalommal. Így előbb utóbb leszokik róla. Pláne, ha összefogtok a szomszédokkal, hogy őket is zavarja, és együtt tesztek bejelentést.
2019. jan. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem beszélj vele és ne akkor amikor részeg. de ha minden ennyire lehallatszik, akkor az a házból is adódik szerintem valahogy.
2019. jan. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

"A rendörök gondolom erre nem jönnek ki, vagy ha igen, akkor a szomszéd nem engedi be és ennyi."


Istenem...😒

Nem gondolkodni kéne hülyeségeket, hanem cselekedni! Ha nem engedi be a rendőröket azzal csak maga alá vágja a fát. Anyád is hagyta hogy "bunkón" beszéljen vele? Egy ilyen tapló hülyegyerek legyőz titeket, ne csináljátok már.

2019. jan. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rendor kimegy ilyenkor bp-en mindig. Akar tobbszor is hivjatok ki egy este,ha megse hagytak abba. Elobb utobb fizetik a birsagot.
2019. jan. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%
#5 és a rendőr mit csinàl? :D szól, hogy ne törjék össze a poharat? :D
2019. jan. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mit csinál a rendőr? Konkrétan büntet.

Pécsett voltunk albérletben, mi a párommal elmentünk szórakozni, hajnalban jöttünk haza, addigra a többiek aludtak. Reggel mondták, hogy valami félkegyelmű rájuk hívta a rendőröket éjfél körül, mert szerinte hangosak voltak. Amúgy csak beszélgettek már, de a vékonyak a falak. Persze iszogattak is, de egyik se volt matt részeg, de a biztosurak azért megbüntették őket 5 ezerre.


Amúgy nálunk is ez van, néha áthívjuk az ismerőseinket társasozni, ilyenkor megiszunk egy kis sört, beszélgetünk, röhögcsélünk. És ez sajna áthallatszik. Persze a szomszédoktól meg sztereoban jön a gyereksírás szombat meg vasárnap reggel 6kor azért persze ne szóljunk, mert kisgyerek....

2019. jan. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!