Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Társasházban (2005-ben épült),...

Társasházban (2005-ben épült),1. Emeleten hallhatom -e az alattam lakó, vagy a földszinten lakók bútorhuzigálását?

Figyelt kérdés
Nekem az lenne logikus, hogy a bútorhuzigálást csak a felső lakótól hallhatom, de ő állítja, hogy nem tőle jön a hang, amit egyébként a garázsban is lehet hallani, illetve az alsó lakó gyerekeinek éneklése, dübörgése (ami nem zavar) is áthallatszik, pont mintha felülről jönne a hang.

2019. jan. 7. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Oh, persze hogy lehet....

Mi legfelül lakunk és minden felhallatszik.

2019. jan. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Miss Endzsi ***** válasza:
Igen, simán lehet hallani.
2019. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, sőt! :)
2019. jan. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a szomszéd folyamatos dübörgő járása a padlón keresztül jött át, és olyan volt mintha lentről jönne.
2019. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hajaj :D

Még szép, én is szoptam már ezt be :D

2019. jan. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kipróbáltuk, leszedtük a bútorfilcet a székről, meghuzogattuk a földszinten és tényleg nagyon hangos, mintha közvetlen fentről jönne. Egyébként kb lehetetlen kideríteni ennél pontosabban, hogy lent vagy fent csinálják. Ugyanitt ötletek az alsó szomszéd idegesítésére? Beszélgetésen már túl vagyunk.
2019. jan. 12. 17:08
 7/7 Napsi2019 ***** válasza:
Mivel te is simán hallod az alattad levőt, ugyanazokat a zajokat produkálhatod nekik, amit ők okoznak. Hátha eszükbe jut róla valami ...
2019. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!