Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Esztergom tényleg, olyan...

Esztergom tényleg, olyan rettenetes hely mint ahogy mondják?

Figyelt kérdés
2019. jan. 12. 08:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Tényleg. Nagyon nagy gengszterek vannak ott. A papok. Az első graffitit én raktam fel oda, tudod milyen nehéz volt a duna parton?
2019. jan. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Pont hogy a legszebb!
2019. jan. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Milyen szempontból? Nekem szülővárosom, de nem tartom rettenetesnek.
2019. jan. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Mire mondják?

Egyetem alatt éltem ott pár évig, én imádtam. A mai napig életem legszebb korszaka.

Nyilván a kiesőbb részeken ott sem minden olyan gyönyörű, mint a belvárosban (putritelep pl), de ilyen részek mindenhol vannak. Viszont alapvetően jó a közbiztonság, legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

2019. jan. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Bakker, már megint te?.... Nem unod ezeket a kérdéseket? A következő város mi lesz .-.
2019. jan. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ma 09:18


meglepi lessz

2019. jan. 12. 09:27
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
Lesz. 1sz-vel, tudatlan.
2019. jan. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Az olyan embernek nem hiszem, hogy rettenetes, aki szereti a hegyek közelségét, a Duna közelségét, a szép, de kicsi és nyugis várost élőhelyeként tudni. Nem lehet rettenetes az sem, hogy nincs minden korlátlan közelségben, időtartamban, platinaárban a szájában és együtt tud élni azzal is, hogy a tömegközlekedés olyan, amilyen, ill. az utak hagynak némi kívánni valót és szervezett turnusokban vannak rendszeresen jelen megszállóként nagyobb turistacsoportok a városban. Együtt lehet élni a város múltjával is, amikor szovjet katonavárosként működött Esztergom, vagy a királyi koronát őrizték a városban. Aki a zsibongást szereti, a fényt, a csillogást, a vég nélküli dugókat és az eszméletlen szmogot, zajt, tömeget, a "tömegközlekedésként" emlegetett szélhámosságot, annak inkább Budapestet tudom ajánlani. Az viszont tény, hogy sokkal nehezebb Esztergom vonzáskörzetében megélhetési forrást találni, mint pl. Budapesten. Monoton hely, de van számos hely a közelben, amely monotonabb, - mint például Visegrád, amely kifejezetten a turizmusra van kihegyezve - aztán ennyi.
2019. jan. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 DK Ropi válasza:
63%
Szerintem pont, hogy nem rettenetes . Voltam már ott, kicsit halkabb, ráadásul gyönyörű hely . Véleményem szerint egyáltalán nem rettenetes .
2019. jan. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%

Esztergomtól 15 km-re lakom, jártam oda iskolába is.


Nem rettenetes hely, de eléggé le van pukkanva mostanság.


Azok a helyek, amelyeket a turisták látogatják, nagyon szépek, a buszvég és vasútállomáskörnyéke ocsmány (bár utóbbinál pont építkeznek), az ipari park környéke is ronda.


Esztergom-Kertváros meg úgy, ahogy van, elég undorító.

2019. jan. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!