Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Sopron környékére szeretnék...

Sopron környékére szeretnék költözni. Szerintetek milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
Nos, vidéki kisvárosban élek és elég kevés lehetőségem van az előre jutásra, ezért kiakarok szakadni innen. A párom kapott egy jó lehetőséget a határon túl, emiatt nézegettünk lakásokat a környéken. Van 2 pici kutyám őket is szeretném magammal vinni. Munkaerő hiány van arra is? Aki ott él meséljen már kicsit nekem, az ottani életről!

2019. jan. 12. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Én reggel 6:30-kor ébredek de még öt percig lustálkodom. Főzök egy kávét, utána fogmosás + zuhany (egyszerre!), és öltözés illetve ha van időm még olvasok egy kicsit. 7:45-kor indulok munkába, ahová 8:00 körül érkezek. Egy bő fél órát lebzselek aztán egy kis meló 11:30-ig. 12:00-tól ebéd kb 13:00-ig. Utána emésztek, kávézok majd dolgozom még kb 1-1.5 órát. Délután 16:30 körül megyek el a munkahelyemről. Utána változó, hogy mit csinálok, például mozi vagy olvasgatás, esetleg összeugrunk a barátokkal. Viszonylag korán lefekszem (22:00-kor már alszok) de előtte szoktam vacsorázni és olvasni egy kicsit. TV-t nem nézek.
2019. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi az infót, ez sok mindent elmondott 😄😄
2019. jan. 12. 20:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk kicsit bővebben is leírhattad volna, hogy a Sopron környéke mit takar, nem mindegy, ugyanis.

Arra készüljetek, hogy egy kertes ház Sopronban és a környező falvakban 30-40 milla, persze, ha nem egy 100 éves felújítandót akartok. Lakás Sopronban 15 millánál kezdődik és az csak egy panel. Albérlet 90-100e körül van egy hónapban.

Munka van Sopronban, de ha nem vagy nagyon magasan kvalifikált, akkor egy átlagos helyen a fizetés sem jó.

2019. jan. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!