Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni erőszakos, én...

Mit lehet tenni erőszakos, én pénzemet beosztani akaró szomszédság ellen?

Figyelt kérdés

Földút van az utcánkban, és ez érthető módon az embereket nagyon zavarja.

Az önkormányzat az aszfaltozás felét fedezné, a másik felét a lakóközösségnek kell összedobnia.

A helyzet meg olyan egyszerű hogy én nem szeretnék beleadni, mert nekem igazából mindegy hogy most földút vagy aszfaltos út van-e. És alapvetőrn nem vagyok eleresztve anyagilag. Mást terveztem ezzel a nem kevés pénzzel.

Viszont most közellenség vagyok az utcában. Már megkaptam hogy vegyek fel hitelt ha nem tudom kifizetni, meg hogy fizessem majd az autóikon keletkező károkat mert az én hibám lesz.


Mit kezdjek hogy végre befogják a szájukat?


2019. jan. 14. 13:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
64%

Mit kezdjek hogy végre befogják a szájukat?

Nyisd fel a szemuket!

Mekkora lehuzas mar hogy kozteruletet ujjitsanak fel maganszemelyek penzebol?

Vagy mond meg hogy belepotolsz, de akkor a sajat reszedre hasznalati dijat is fogsz kerni.

2019. jan. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
67%

#1 így van :D ezen a használati díjon nagyon nevettem :D


Amúgy ilyen emberek vannak? Atyaég. Tojni rájuk mindre. Nem is értem. Meg vegyél fel hitelt.. Milyen nagyszerű ötletek vannak :'D

2019. jan. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem miért a lakosságnak kéne felét fizetni. Hiszen Orbán szerint fejlődik Magyarország nem? XD
2019. jan. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
83%
Közterület, közút. Az önkormányzatnak kutya kötelessége állni az teljes összeget. Egy fillét sem adnék bele. Még ha lenne rá akkor sem. Vegyen fel hitelt az önkormányzat ha nem tudja elvégezni a saját feladatát.
2019. jan. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Pontosan. Én úgy érzem elég adót fizetek hogy járható útjaink legyenek. Megcsináltatom én saját költségen. De akkor visszamenőlegesen kérem az eddig befizetett mindennemű adómat a társadalombiztosításon kívül, és továbbiakban a mindennemű adóformáktól való eltekintést az én esetemben.

Szerintem tízszer-hússzor annyit is fizettem már be, hogy abból az egész utcát le lehetne betonozni.

2019. jan. 14. 14:11
 6/33 Moncsicsi9876 ***** válasza:
82%
Szépen kinyitod a szádat,:miszerint neked mind 1 hogy földút vagy aszfaltos út van -e az utcatokba.Amugy se vagy, anyagilag ehhez eleresztve hogy az utcatokba élőknek a kényelmében te beleszallj anyagilag.Ez van,ezt kell szeretniuk.Amugy se ők döntsék már el, és kenyszeritsenek arra h kis Piroskanak aszfaltos út kell ,ezért vegyek fel magamra hitelt ,hogy örüljön a lelke illetve a kényelme meglegyen.Tiszta vicc...meg röhej
2019. jan. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
17%
Érdekes, nálunk is így volt, de nem volt belőle probléma. Mivel nem lehet az utcát mozaikosan leaszfaltozni:D, a többség döntött - akik nem akarták (vagy mindegy lett volna nekik), azoknak az ingatlanjainak az értéke is nőtt ezzel a fejlesztéssel. Szerintem az embernek alkalmazkodnia kell a környezetéhez (ésszerű határokon belül). Ha te nem akarsz, költözz tanyára, ott azt csinálsz, amit akarsz.
2019. jan. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonymousreview60 ***** válasza:
11%

Ha a társasházamban egy lényeges komfortjavító beruházáshoz 100%-os támogatás kell, de a 44 albetétből 1 nem szavazza meg, akkor 0. ha nincs rá pénze, kicsit sajnálom, 1. annak ehhez joga van, 2. ne csodálkozzon, ha ezután átmegyek az utca túloldalára, ha meglátom.

Az útburkolat a te házad értékét is növeli. Kérj törlesztést. Fizeti az önkormányzat, te meg neki részletekben.

Nagyapám 1990-ben halt meg és még ő fizette be annak az aszfaltozásnak a felét, ami most valósult meg a "háza" előtt a teljes utcahosszban.

Ha Orbán nem fizeti ki az útalapból, akkor neked/nekem/nekünk kell.

2019. jan. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Akkor költözzenek el ők olyan helyre ahol aszfaltos az út. Ne az én pénzemmel legyenek kemények. Vegyenek fel ők hitelt hogy az én kimaradó részemet kitöltsék. Most emiatt nem fogok másról lemondani.
2019. jan. 14. 14:37
 10/33 anonim válasza:
98%
Utolsó: azért az nonszensz, hogy hitelt vegyen fel valaki, akinek nincs pénze beleadni a közút leaszfaltozásába. Ritka bunkó vagy. Inkább az költözzön tanyára, aki ezt nem fogja fel. Igaza van a kérdezőnek. A helyében én telibe röhögnék mindenkit, aki szerint nekem hitelt KELL felvennem, hogy az önkormányzat leaszfaltozza az utat. Röhej b*szki, nem gondolod???
2019. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!