Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A panellakók kiátkoznának, ha...

A panellakók kiátkoznának, ha a lépcsőházat használná valaki kardió edzésre?

Figyelt kérdés
Mondjuk úgy 1 órán keresztül fel le menne valaki a 10 emeletesben?:)
2019. jan. 16. 21:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna


By: Egy első emeleten lakó :D

2019. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Én is gondoltam rá, de sose mertem még megcsinálni.
2019. jan. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond nem lenne belőle, ha nem tűsarkúban csattogsz fel-le, hanem normális, relatív csendes edzőcipőben. Ezen kívül ajánlott az edzőtermi csatakiáltásokat nélkülözni :D
2019. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nem kopogós cipőben semmi gáz.
2019. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Összesöpörsz, felmosod, még haszna is lenne.
2019. jan. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kipróbáltam futócipőben, így is kvára visszhangzott és olyan volt mintha valaki kalapáccsal verné a padlót. De nálunk az is behallatszik a legbelső szobába, tv zaja mellett, ha valaki szimplán sétál a lépcsőházban. Szóval szerintem teszteld le, valakit állíts be a lakásodba, míg lépcsőzől, és szóljon ha már elviselhetetlen a zaj.
2019. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Kb 2 és fél hónapot laktam panelban, ennyi tapasztalatot tudok mondani: ott például ha valaki jött/ment, hallottad minden mozdulatát, beszélgetéseket is.

Hogy zavarna-e? Csak akkor ha felébredek rá. Ha fent vagyok, és úgy mennél fel/le, akkor nem.

De ez az én véleményem, vannak fikciós szomszédok, akik mindenért szólnak.

2019. jan. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a közös képviselőt, hogy mit tehetsz. Esetleg a jóváhagyásával lehetne végigkérdezni a lakókat az ötlettel kapcsolatban. Mondjuk 33 családból lesz jónéhány, aki direkt beint, lesz, akinek "tökmindegy", majd menet közben int be...
2019. jan. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Biztos, hogy megutálnának érte, mivel nem mindenkinek van rendesen hangszigetelt ajtója, és hiába van nappal, őrjítő a folyamatos hangzavar, ha máshol is tudnál edzeni, és nem lakásfelújításról van szó például.
2019. jan. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem fogsz érdekelni. Nem tudom máshol hogy van, de amikor én panelban laktam senkit semmi nem érdekelt, szerintem még az sem ha valaki feldarabolta volna a lépcsőfordulóban a másikat.
2019. jan. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!