Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kinek van társasházi lakásban...

Kinek van társasházi lakásban elliptikus trénere?

Figyelt kérdés
Most készülök venni elliptikus trénert, de fogalmam sincs, mennyire hangos. Nem akarok állandó konfliktust a szomszédokkal. Magasföldszinten lakom, alattam nem laknak, mellettem viszont mindkét oldalról és fölöttem is. Mennyire hangos egy ilyen gép?
2019. jan. 20. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Jóformán semennyire.
2019. jan. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi családiban lakunk, de kétgenerácós, fent egy lakás, lent egy lakás. Én mindig hallottam, ha a feleségem lánya fent ellipszis trénerezett (de nem volt zavaró, viszont hallható volt az a morajlás).
2019. jan. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem annyira vészes. Köszönöm a válaszokat, ment a piros kéz.
2019. jan. 20. 15:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Piros??? (hülyén néző smiley)

De hát az rossz, nem hasznos választ jelent!!

Na de kérem!! :D :D

2019. jan. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, elírtam.:D Természetesen zöld kéz ment.
2019. jan. 20. 18:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de egy futópad hangosabb? És ha szőnyeg van alatta, úgy is lehallatszik?
2019. jan. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem van, nem túl hangos, de az obiban van gumimatrac a mosógép alá, azt belehet rakni az ellipszis alá is, és nem kopogtatja a padlót, ha egyenetlen.
2019. jan. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Futógépem van magadfdszinten, papírvékony téglafalak, senki nem szólt az elmúlt 5 évben, de nekem olyan kûrva hangosak a szomszédaim, hogy ha szólnának se érdekelne (bár szerintem a dübörgő tüc-tücösített cigányzene mellett a bombarobbanást se hallanák)
2019. jan. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!