Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Meg fognak büntetni, meddig...

Meg fognak büntetni, meddig várjam a rendörséget?

Figyelt kérdés

1,5 éves gyerekem,lekapcsolta a fövillanykapcsolot a lépcsöházba,azonnal visszanypmtam,de a felsö szomszéd lejött orditva h eltöri a gyerek kezét üeg hivja a rendöröket mert ez nem játszotér,elviteti a gyereket mert nem birok rá figyelni. Egy pillanatra néztem félre mig a babakocsi aljából kipakoltam,és a fiam már le is nyomta azt az izét.


Nagyon megijedtem a hapsitól ugy ordított velem öklét rázta felém,még most is remeg a gyomrom egy orája történt a dolog. Várom azota is a rendöröket


2019. jan. 27. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy hívta a rendőröket, jó környéken lakhatsz...

Inkább azon aggódnék, hogy a gyerek csak annyira van nevelve, hogy egy pillanat alatt rámarkol ilyen elektromos dolgokra

2019. jan. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már máskor nézegette a nagy gombot,de mindig rá szoltam h nem szabad hozzányúlni,most nem is láttam h ott lébecol
2019. jan. 27. 12:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fővillanykapcsoló olyan magasságban van, hogy egy 1,5 éves el tudja érni a babakocsiból, akkor az gyakorlatilag közveszélyesen van elhelyezve. Nem is szabadna, hogy bárki csak úgy egyszerűen hozzáférjen. Egy üveg vagy műanyag szekrény mögött kellene lennie leplombálva, amit persze veszély, pl. tűz esetén egy kis kalapáccsal ki lehetne nyitni. De így ez baromi gáz, és nem rád nézve, hanem arra, aki felelős a társasház karbantartásáért. Mielőbb lépj kapcsolatba a közös képviselővel, hogy intézkedjen!
2019. jan. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Egyrészről ne aggódj.

Nálunk a cigányok minden hónapban elrágják a lakótelepre vezető vezetékeket és órákig nincs áram. Volt, hogy egy egész hétvégét kellett kibirnunk, nekünk proliknak :D áram nélkül. Kiolvadt a kaja, megromlott, szóval van miről mesélni.

Szerintem a csávó idegbeteg, és ha kimennek a zsaruk, akkor hívd be őket, kínáld meg őket valamivel, és sajnálkozz. Ne a kifogásokat keresd csak kérj bocsánatot. És egyébként elmondhatod azt, hogy agresszív a szomszédod, és félsz tőle.


Mindazonáltal érdemes néha időtöltésnek nézned a Szuper Dadát, Joe Frost-ot, mert rengeteget lehet tőle tanulni gyereknevelésből. Muszáj elmagyaráznod a gyereknek, hogy mi a tabu, vagy később még nagyonn problémáid lesznek vele.

2019. jan. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Dehogy fog rendőröket hívni! Csak játssza az eszét. Viszont tényleg nincs jó magasságban az a főkapcsoló...!
2019. jan. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Egyrészt nem fogja hívni őket, másrészt ha netán ki is hívja, semmit se fognak csinálni.

Sajnálom, hogy ennyire megijedtél. :-( :-(

Nyugodj meg.

2019. jan. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
Uhh bmeg... szerintem a kommandósok mennek ki hozzád, de az előbb szállt el itt egy gripen, az is feléd tart.
2019. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem fog történni semmi, de ha mennek is, hívd fel a figyelmüket arra, hogy történt, ami történt, a szomszédod kinyilvánította a gyermeked kezének eltörésére irányuló szándékát. Az a magasság tényleg nem oké!
2019. jan. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem jöttek eddig,lehet ki se hivta
2019. jan. 27. 16:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Miféle idióta tervezte nálatok azt a barom megoldást, hogy a főkapcsoló csakúgy ott van a falon védtelenül és bárki bármikor hozzáférhet? Ez így nagyon nem OK. Mellesleg a gyereknek sokszor nem elég az, hogy azt mondod "Ne nyomd meg", mert igenis meg fogja. Ahogy most is.
2019. jan. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!