Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » VV _VILLA_? Avagy ti mennyi...

VV _VILLA_? Avagy ti mennyi pénzért volnátok hajlandók tömegszállásra költözni?

Figyelt kérdés
Nekem van saját szobám és saját fürdőszobám. Csak a vak nem látja, hogy aki hajlandó egy 15 idegen emberrel közös hálószobát és WC-t bevállalni, azt a hajléktalanság széléről vagy súlyos lakhatási válságból menekítették ki. Ti mennyiért lennétek hajlandók ilyen alacsony színvonalú tömegszállásra költözni? És mennyi ideig lennétek képesek elviselni? Nektek nem böki a csőrötöket, hogy egy szerkesztőgárda nem átallja villának nevezni ezt a putrit? Nekem a villa 200 nm/fő-nél, márvány lépcsőnél, 100 éves intarziás parkettánál, domborművel díszített 100 éves épületnél és 6 méteres belmagasságnál kezdődik.

2019. febr. 2. 23:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Minek nézel ilyen vackokat?
2019. febr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

"15 idegen emberrel közös hálószobát és WC-t bevállalni, azt a hajléktalanság széléről vagy súlyos lakhatási válságból menekítették ki."


Figyi, én 500 fontot FIZETEK havonta nagyon hasdonlóért :)

2019. febr. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
2: Értem. És miért teszel ilyet?:-o
2019. febr. 3. 04:50
 4/24 anonim ***** válasza:

És semennyiért.


Annak,aki megnyeri,nyilván megéri azt a valamivel több,mint 3 hónapot elviselni.


Mentálisan valóban nagyon megterhelő lehet.

Pszichológiailag nem is alkalmas erre mindenki.


Villának tényleg nem nevezném.

Gondolom a "luxus" dolgokat is korlátoltan lehet használni,mint szauna,jakuzzi vagy szolárium,ha ezek luxusnak számítanak.


A cigi is fejadagra van kiszámolva gondolom,ahogy a kaja is full átlagos.


Ami kifejezetten gáz,hogy 14-15 emberre 2 db wc és 2b zuhanyzó van,ami nagyon kevés.

Ennek legalább a duplája lenne indokolt.


Én folyton azt látom,hogy be vannak takarózva,tehát gyanítom a fűtés sem 24 fokon megy éjjel-nappal.



Akik nem nyernek nekik aztán végképp nem éri meg szerepelni,1-2 játékos tudott profitálni belőle,pl Majka vagy Anikó.


A növekvő ingatlanárak miatt ma már 36 millióból max egy lakás ára jön ki,miután leadózta a nyertes a nyereményadót.

2019. febr. 3. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
#2 ennyi egy olcsó szoba bérléáse londonban.
2019. febr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
bocs #3
2019. febr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Nézd, iskolásként a táborok alkalmával az ilyesmit az ember megtapasztalja és ennek nincs köze a hajléktalansághoz...

A villa lakóknál is gyanús, hogy nem azért mentek oda, mert nincs hol lakni (??? :D...) hanem valami egészen más - hírnév, pénz, magyarul a becsvágy.


De persze nem kizárt, hogy valaki azért megy be egy showműsorba, mert épp nincs hol laknia... de az ilyen ha nem akar szerepelni megbújna egy sarokban és a műsor előtt kiszórnák (ha én lennék a produkciós vezető ezt azért keményen felmérném, hogy exhibicionista emberek menjenek a villába, mert azok fogják csinálni a "műsort", nem érdekem hogy valakit lelkisegély szolgálatként ott melegítsek...). Ebből kiindulva hogy gondolod mégis?


A villa természetesen mindenkinek jó esetben a klasszikus villát jelenti, de megint csak a műsor szemszögéből nézve, ki a franc nézné ha az lenne a neve, hogy valóvilág - lakás?


Azért tv-be ne menj dolgozni... :D

2019. febr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező voltál valaha kollégista. Egy szobába voltunk 5-en és 1 zuhanyzón és wc-n osztoztunk kb. 30-an a folyosón. Azért kellett oda költöznöm mert vidéken laktam és 18 évesen nem volt pénzem albérletre. És természetesen ezért a szállásért még nekem kellett fizetni. Mi is a kérdésed mert nem teljesen értem?
2019. febr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

jaj szegényem lehúzol 3-4 évet és vége. Én 19 éves korom óta albérletben élek másokkal, ami nem vidám és fun mint neked. Nekem dolgoznom is kellett mellette nem csak viccmunkákat mint gyorséterem.

A kollégium arany élet! Bárcsak visszamehetnék kollégistának

2019. febr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

7: Szoktam szerepelni TV-műsorokban, sorozatokban és mozifilmekben.

De a gázsiért nem kell ilyen ratyi körülmények közé költöznöm, azt amellé kapom, hogy közben a duplakomfortos belvárosi lakásomban lakom, amit nem kell megosztanom senkivel.

2019. febr. 10. 10:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!