Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az miért idegesít, hogy a...

Az miért idegesít, hogy a felső szomszéd hangson járkál mondjuk magassarkuban és teljesen lehallatszik?

Figyelt kérdés
Szóval ez miért van, hogy nagyon idegesít? Pedig ez valójában nem kellene, hogy olyan nagy dolog legyen. Szóval vannak ennél sokkal durvább dolgok amik meg pont nem is érdekelnek.
2019. febr. 7. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy véletlen mizofóniás, rájuk jellemző hogy mások számára hétköznapi hangok is idegesítőek tudnak lenni. (én pl az vagyok).
2019. febr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
A szomszed puccos liba fel napokat maszkal magassarkuban mikozben vihoraszva kihangositoval telefonal. Teljesen aterzem a helyzetet
2019. febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De mi rá a megoldás? Csaknem kèrhetem meg, hogy szereljen magára lègtalpakat, mert teljesen normál èletvitel szerűen èl. Azt kellene elèrnem, hogy ne idegesítsen. De hogyan?
2019. febr. 7. 16:22
 4/11 A kérdező kommentje:
Mizofóniás vagyok igen, mi erre a gyógymód?
2019. febr. 7. 16:26
 5/11 anonim ***** válasza:

1-es vagyok,

Elvileg van rá terápiás kezelés, de és sosem éltem vele szóval arról nem tudok véleményt mondani, ha van valami zaj ami idegesít akkor elnyomom valami olyannal ami nem, pl benyomom a ventilátort, az egyenletes búgó zaj engem nem zavar vagy kapcsolok egy kis zenét. Ez mondjuk étteremben nem működik de nem is járok étterembe szóval problem solved :D

2019. febr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
A gyógymódot nem tudom, de megpróbálhatnád, hogy a léptei ütemében hangjelzéseket adnál neki. (Falon, radiátorcsövön...) És amikor abbahagyja a mászkálást egy pillanatra, akkor még megtoldod két-három "lépéssel"! Egy ideig ki fog akadni - ha jól választod meg az eszközt és az ütések erejét, - aztán remélhetően veszi a lapot, valami halkabb módszert fog választani! Esetleg a levélládájába egy patkoló kovács szórólapját bedobhatnád még!
2019. febr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De azzal csak hergelem a problémát. Az ő lakása, azt csinál amit akar, sőt hát semmi rosszat nem tesz. A rossz az h engem idegesít. De ezt meg sem èrtenè. Mert mondjuk èn sem èrtem. Egy csomó más zaj meg nem zavar. Szóval ezèrt nem èrtem.
2019. febr. 7. 16:56
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Részleges megoldás a füldugó. Hatásosabb megoldás, ha kulturáltan beszélsz vele, elmondod neki, hogy ez zavaró, tegyen szőnyeget vagy valami hasonlót a padozatra tompításképpen. Drasztikusabb megoldás, hogy teszel használt, de jó állapotú papucsot az ajtaja elé:).
2019. febr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes, hogy zavar. Nem te vagy a beteg. Nekem is voltak ilyen szomszédaim, 2 nő, és otthon is magassarkúban járatak egész nap a kőpadlón. Emellett üvölttették a zenét.hiába szóltunk, nem változott semmi, csak mikor végre elköltöztek. A mostani fölső szomszédom csak reggelente szaladgál 2-3 percet, már erre is fölébrednék, ha nem lennék eleve ébren, így viszont kibírható.
2019. febr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Nehogymár még én érezzem rosszul magam amiatt mert a szomszéd nem képes tiszteletben tartani a társasházi együttélés íratlan szabályait :O Nehogy már a befőtt tegye el a nagymamát! Semmi nem indokolja hogy egész nap tűsarkúban tipegjen a pakettán, mert én sem bömböltetem a metallicát
2019. febr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!