Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van, aki szerint Józsefváros...

Van, aki szerint Józsefváros valóban fejlődött az utóbbi években?

Figyelt kérdés
2019. febr. 9. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
MO jobban teljesít.
2019. febr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Egyre tobb a kulfoldi diak. Sok kozterulet,park megujult. Egy ideje be van kamerazva es jobb a kozbiztonsag. De a rendorok meg mindig 4-esevel jarnak. :D
2019. febr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

2-es vagyok.

Szerintem most a mentalitas atalakulasa van folyamatban: a nyolckerben is ugyanugy a legjobb lenne a szemetet es kutyak.akit a kukaba dobni. Nagyon sokat javitana az utcak tisztasagan az uj mentalitas.

2019. febr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem aki azt állítja hogy nem nagyságrendekkel jobb 2019-ben mint 2009-ben az vak.
2019. febr. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

Vannak kisebb környékek, amiknek a közterületei új térkövet kaptak aszfalt helyett, de a közterületeknél kb. ennyi.

Néhány házat lebontottak, és újakat építettek a helyükre, de ennyi.

Közbiztonság, szoc. háló csak romlott. Ami fejlődés jött, az törvényszerű volt, de kudarc az egész. Ennyi idő alatt sokkal több fejlődésnek és javulásnak kellett volna lennie.

2019. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na ezzel tudok egyetérteni. :(
2019. febr. 12. 06:24
 7/7 A kérdező kommentje:

Minden válasz le lett pontozva és az a vicces, hogy a 2 legutolsó, teljesen homlokegyenest eltérő vélemény ugyanúgy 46% (jelen pillanatban).


Pedig az ilyen, véleményekre, benyomásokra kíváncsi kérdéseknél pont segíteni szokott a % - legalábbis nekem.

Az általános vélekedést tükrözi.


De szerintem itt valami troll járt.

2019. febr. 12. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!