Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti szoktátok arra kérni a...

Ti szoktátok arra kérni a nyugdíjas szomszédot, hogy vegye át a csomagotokat?

Figyelt kérdés
Ha még nemrég óta lakom csak ott, szóval nem alakult ki jó viszony, akkor nagy pofátlanság megkérdezni tőle? Esetleg mivel vehetném rá, hálálhatnám meg neki, hogy ne tűnjek bunkónak sem? Ötletem sincs, hogy oldjam meg a rendelést, mert szállítási napot nem lehet választani, akkor hozzák amikor hozzák. Hiába kapok róla értesítést 1-2 nappal előtte, akkor már szabit sem ad a főnök, kizárólag 2 héttel előtte bejelentett szabadságba egyezik bele. A csomagok mérete, súlya miatt a foxpost automata sem jön szóba, ha a munkahelyemre, vagy egy családtaghoz rendelem, akkor viszont meg kell küzdenem a hazaszállítással, lépcsőn cipeléssel nő létemre, de akkor meg minek fizetek több ezret a kiszállításért? Ti hogyan szoktátok megoldani az ilyesmit?
2019. febr. 10. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem régóta lakom az új lakásomban, de szívesen elvállalnám,ha kérné valamelyik szomszéd, persze csak akkor, ha előre fizetett csomag.Szerintem kérdezz rá.
2019. febr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem van nyugdíjas családtagom, aki olyankor átmegy a lakásomba és várja a szakembert (szerelő, csomaghordó, kéményseprő, postás, stb.) Nálad nem jöhet szóba, hogy családtag, barát átmegy hozzád arra a napra? Ha nem, szerintem nyugodtan kérd meg valamelyik szimpatikus nyugdíjast. Előre ne ajánlgass neki semmit, utólag viszont háláld meg pl. egy csomag kávéval vagy hasonlóval.
2019. febr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben csak olyanra bíznám a csomagom átvételét, akit ISMEREK már eléggé, és emiatt meg is bízom benne 100%-ban.
2019. febr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szomszedban soha ne bizz,akit nem ismersz.

Kerd munkaido utani idopontra. Esetleg kereckedj el elobb.

Lehet kerni 1 oraval elotti ertesitest.

Nincs a hazadba fodraszat vmi ceg. Abba inkabb megbizok itt is. Bar en mar regota itt lskom es ismerem oket.

2019. febr. 14. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!