Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelban elfogadott az, hogy...

Panelban elfogadott az, hogy a lakók az ablakon rázzák ki a szőnyegeiket?

Figyelt kérdés
Panelben nőttem fel vidéken és ott valahogy ez nem volt divat vagy nem tudom, szóval kicsit meglepett itt a dolog, és őszintén megmondva eléggé zavar, hogy a fölöttünk lakó minden áldott hétvégén az ablakomra rázza a durván mocskos (tényleg az, én nem tudom hogyan képződik náluk ennyi redva egy hét alatt) szőnyegét, és teli van az ablakpárkányom a dzsuvájukkal. Ha nedves az idő olyan mintha sár lenne, beleragadt hajakkal állatszőrrel meg körömdarabokkal meg mindenféle undormánnyal. Jó tudom hogy ez a legegyszerűbb megoldás, hogyha csak simán egy kis “háztartási” porról lenne szó nem is zavarna, elviszi a szél és annyi, de ez így kicsit sztem túlzás. Ha már valamiért ilyen mocskos az az izé, nem tudom mibe állna berakni egy zacsiba, levinni és kicsapkodni a lábazat alatt. Panelban lakók, szerintetek joggal szólnék neki, vagy ez még benne van az “egymás szájában élünk, legyünk toleránsak” kategóriában?

2019. febr. 12. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez nálunk is így van. De biztos vagyok benne, hogy minden lépcsőházban van legalább egy ilyen. Szerintem iszonyat gáz és bunkóság rárázni másra a koszt. Aztán én meg azért takarítsam az erkélyt, mert más összekoszolta. De sajnos vannak ilyen bunkó emberek. Ha szólsz, akkor meg nem érti, mert szerinte máshogy nem lehet. Addig nem jut el az agya, hogy porszívózza le a szőnyeget, vagy rázza a saját padlójára és onnan porszívózza fel.
2019. febr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A hatodikon laktunk, és soha nem jutott volna eszembe lerázni a szőnyeget az alattam lévő 6 lakásra. :O
2019. febr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken ott volt az udvaron a poroló, arra rádobták a szőnyeget azt kipüfölték belőle a port. Panelben ez már keményebb dió, mondjuk mi is porszívót használunk már egy ideje. Habár nálunk is előfordul, hogy valaki kirázza az emeleti ablakon keresztül, de nálunk van annyi gógyija a lakóknak, hogy nem mások erkélye felett csinálják. Állelúja.
2019. febr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Birtokháborításért feljelentheted.
2019. febr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, 3 éve lakom panelban, az ablakom parkra néz, a park túloldalán 6x9x3 lakásos panel szintén, de őszintén szólva 1 kezemen meg tudom számolni hányszor láttam, hogy portörlő rongyot kirázott volna bárki is, szőnyeget sosem.


Valószínűleg itt nem a lakás típusán, hanem a tirpákon van a hangsúly aki feletted lakik. Finoman szólni kell, hogy ne csinálja

2019. febr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Frissen teregetett ruhákra rá.

Gyakori.

Albérletben Veszprémben ilyenkor kuss a nevem és a rendőr sem foglalkozik ilyennel, ha albérlő vagy.

2019. febr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!