Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyik éghajlaton laknátok...

Melyik éghajlaton laknátok legszívesebben?

Figyelt kérdés

Gondoltatok arra, hogy ha nyugdíjba vonultok, akkor elköltöztök egy ilyen álomhelyre, ahol mindig is szerettetek volna élni?

Én arra gondoltam, hogy Kanadába, a tajga éghajlati övbe költözök pár erősebb kutyával, akikkel nyugalomban eléldegélek majd. Imádom a hideget és a havat, de azért a -50 fokba nem mennék:D

Ti hova vágytok?


2019. febr. 15. 14:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Maradok a mérsékelten, szeretem az évszakok váltakozását.
2019. febr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%

Óceáni, 15-20 fok körül.

Már most tervezem.:)


Most Kanadában és az USÁ-ban -50 fok van hetek óta.

2019. febr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Még azt hozzáteszem, hogy nem szeretek öltözködni, mosni, efféle. És csak egy papucsban, szoknyában szeretek szaladgálni, ezért is az.:)
2019. febr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Meleg, homokos, tengerparton élnék szívesen. Imádom a meleget és a vizet.
2019. febr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Metionin ***** válasza:
82%
Én is északra, ahol nyáron sincs több 25 foknál. Nem bírom a meleget, a hideget viszont szeretem.
2019. febr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ahol nincs szükség téligumira és fűtésre.

Szeretem az ilyen "örök tavasz városa" hangulatot, mint a mexikói Cuernavaca, de pl Los Angeles v San Francisco éghajlata is igen vonzó. Az a fajta óceáni vagy mediterrán jellegű, ahol kiegyenlített a hőmérséklet, tehát mondjuk 10-35Celsius fok között marad egész évben. Ha nagyon muszáj szélsőségezni, akkor viszont inkább a kánikula, mint a hideg. magamtól sosem mennék 10-15 fok alatti helyekre.

2019. febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Ha ilyesmire adnàm a fejem mindenkepp meleg helyre mennék. A telet meg a hideget gyülölöm.
2019. febr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kipróbálnám a spanyol vidék klímáját, hátha nem annyi szeszélyes. De ha bírnám a nagyon nagy meleget, akkor Afrika lenne a nyerő...
2019. febr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szívem szerint tajga, tundra éghajlatra mennék. Viszont ott nem igazán lehetne sportmotorral motorozni. Szóval marad valami örökmeleg hely.
2019. febr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%

Nagyjából -5 és 25 fok között érzem jól magam.

A meleget rühellem, rossz érzés is, a szervezetem se bírja, a kedvem is rossz melegben.

Szóval egy nagyon pöppet hidegebb nedves kontinentálisra.

Esetleg óceáni, a sok borultság nem zavar, viszont télen is lehetne huzamosabb ideig a szabadban lenni. Imádok kint lenni. Mondjuk 0 fok körül, felöltözve, mozgásban órákig nincs bajom.

2019. febr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!