Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kollégista srácok! Akinek...

Kollégista srácok! Akinek van/volt horkoló szobatársa, elmesélnétek pár mondatban a történetet?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, hogy megemlítettétek-e a problémát a horkolónak, beszélgettetek-e róla, próbáltatok rá közösen megoldást keresni, vagy csak simán elviseltétek a horkolást? Bármilyen történetet szívesen elolvasnék, jöhetnek a vicces/bosszantó/egyedi sztorik, lehet hosszabb is, kinek mennyire volt szerencséje/peche a horkoló szobatársakkal? :D

2019. febr. 16. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Én csaj vagyok, de nincs más, el kell viselni. Elmondtuk szobatársunknak is, de nem tudtunk vele mit csinálni. Volt hogy felébresztettük, csak váltson alvó pózt, mert borzasztó volt és még neki állt feljebb. Annyit tudtunk tenni hogy könnyítsünk a lelkünkön egy kialvatlan éjszaka után, hogy egymásnak panaszkodtunk róla a többi szobatárssal.
2019. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Én mindig felébresztettem.

Eleinte papuccsal, később csak suttogtam. 3 hónap után már nem horkolt, előtte a filmet se tudtuk hallgatni tőle.

2019. febr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%

#2:

Remélem majd egyszer valaki feldugja neked a papucsodat...

2019. febr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
Igaz én nem kolis voltam,mikor ki mentem külföldre 4 hónapig egy szobába voltam a faterommal aki horkolt,aki fáradt az tuda aludni szerintem, előbb el kell aludni mint ő így nem lehet gond :-D
2019. márc. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Én egy 300 forintos füldugóval megoldottam a problémát.
2019. márc. 15. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
2018 Szeptembertől 2019 májusig voltam kollégista. Decemberig 3-an voltunk majd utána 2-en maradtunk, nem bírta az egyik a szobatársunk horkolását. Brutális volt. 3 óránál nem aludtam többet egy éjjel. Tudott róla de nem érdekelte. 3 szobával arréb is lehetett hallani. Káosz volt, utáltam.
2020. ápr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Ha kopogtok akkor abbahagyja. Mi is kipróbáltuk és bevált! Ha van melletted egy asztal kopogj rajta párat és abba marad. Vagy valami hasonló hangot adj ki például egy vizes flakon nyomkodása.
2020. ápr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
Cucogni kell a horkolonak, tudod mint mikor hívod a malacokat,abba fogja hagyni.
2020. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

En magam sokszor horkoltam, de mi annyira jo viszonyban voltunk hogy csak nevettuk rajta:D

Sot en nem egyszer keltettem fel oket mert beszeltem almomban.

Egyebkent szerintem ha nagyon jo a viszony, el lehet siklani felette, ha nem hiaba beszelsz az illetovel mivel ezt nem igazan lehet kontrolalni.

En melyen alvo vagyok, masokat se hallottam horkolni

2020. ápr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Mit tudna csinálni a horkoló? Egy kollégista diák miből rohangáljon el a puccos alvás laborokba? Ezt el kell fogadni. Nekem is volt horkoló szobatársam és én is horkoltam. Mikor kórusban csináltuk átjött a szomszéd. Szerencsére nem ébresztett fel minket, de lehet hogy sikítottam volna, ha az ágyam fölé áll és felráz. Akkor pedig nem alszik az egész emelet...
2020. jún. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!