Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Lakóhely, szomszédok

A kérdés

Hol élnél Magyarországon belül a legszívesebben?

Kis közvélemény kutatás :)

Tegyük fel az anyagi oldalát nem kell nézned ( nyersz a lottón, örökölsz egy amerikai nagybácsi után stb)

Egy családi házat szeretnél kis udvarral és kiskerttel egy nagyobb város kertvárosi részén nyugis környéken, ahol a városban és közelében sok program és kikapcsolódási lehetőség van.

Te hova vonulnál el? Hol laknál szívesen? :)

febr. 18. 18:32  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Legutóbb amikor nyaraltam, akkor Lillafüreden láttam nagyon szép nyaralókat meg maga a környék is elég szép volt, szóval vagy oda költöznék vagy Bükkszentkeresztre, az is nagyon szép hely. :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/14Időpont febr. 18. 18:36 Privát üzenet

Ott ahol most, csak saját, nagyobb lakásban.

Kossuth Lajos téren Budapesten.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/14Időpont febr. 18. 18:37 Privát üzenet
Ėn ott ahol most. Ha lenne pėnzem (korlátlanul bármire) akkor annyi lenne, hogy megvennėm a kėt szomszėdos házat, a kert mögöttit is. Azokat porigrombolám, majd parkosítanám a telkeket, összenyitvq a jelenlegivel. A hol ra meg csak annyit, hogy Heves megyėben valahol. :)

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/14Időpont febr. 18. 18:37 Privát üzenet
A Parlamentben. Javasolnám, hogy tartsák egy kocsmában az országgyűlést, ha úgyis olyan a színvonal, majd a távozásra való felszólítás után rendőrt hívnék, hogy biztosan elhagyják az otthonomat.

A válasz 13%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/14Időpont febr. 18. 18:39 Privát üzenet
Jó kérdés, én is sokat gondolkodom ilyesmiken. Vagy a Gellérthegyen egy villában vagy a kedvenc albérletemet venném meg a VIII. kerületben. Nem tudom, ez úgyis akkor dőlne el ha valóra válna, de mindenképp Budapesten képzelem el magam.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/14Időpont febr. 18. 19:14 Privát üzenet
Egy kicsi, hegyi faluban egy erdő mélyén, amely közel van egy termálfürdőhöz is. Bükk. Zemplén.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/14Időpont febr. 18. 19:16 Privát üzenet

Budapesthez közel egy kisvárosban, ami csendes, tiszta és nem zsúfolt.

Az a baj, hogy ami ilyen, az nagyon drága.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/14Időpont febr. 18. 19:38 Privát üzenet

Ha nagyon álmodozás, akkor: legyen víz (de ne nyáron zsúfolt tópart, hanem folyó, vagy esetleg egyéb, nyugalmasabb víz) és hegyek.

Akár maga a Dunakanyar is jó, ahonnan származom vagy egyéb.

Maximum 2 000 lélekszámú község.

Igazából már a tanyán/elvonultan élésről is álmodoztam már.

Nekem újabban mondásom, hogy minél kevesebb ember legyen és minél messzebb tőlem.

Arról meg évek óta álmodozom, hogy munka után (ami 6 órás és kisebb ingázással jár, vagy akár home office) séta egy falu határában, vízparton/annak közelében, mint például Kismaros és Nagymaros között kutyával vagy a leendő párommal... Szerintem az kapcsolna csak ki igazán.

Álom, az van.

Jelenleg itt senyvedek Budapest VIII. kerületében és várom a csodát.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/14Időpont febr. 18. 20:09 Privát üzenet
Bármelyik nemzeti park területén, természetes víz és sokszínű madárvilág mellett..álmom de már nem sokáig

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/14Időpont febr. 18. 21:28 Privát üzenet
Pusztaszentpéteren. Nem lenne a közelemben senki sem. Max. szóba jöhet még Nemesmedves is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/14Időpont febr. 18. 21:30 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol laknátok Magyarországon a legszívesebben?
Szerintetek Magyarorszagon jo emberek elnek? Melyik orszagban elnel legszivesebben?
Ha Magyarországon visszaállítanák a királyságot, te kit látnál a legszívesebben magyar királyként?
Ti melyik városról írnátok legszívesebben egy fogalmazást, ami Magyarországon van?
A világ melyik városában élnél legszívesebben? (Magyarországon kívül)
Magyarországon ti milyen youtube csatornát néztek/nétek a legszívesebben? (magyar csatorna)

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Lakóhely, szomszédok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!