Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan mondjam meg kollégiumtá...

Hogyan mondjam meg kollégiumtársaimnak, hogy ne jöjjenek be a szobámba?

Figyelt kérdés
A kollégium nálunk blokkonként van felosztva, egy nagy szoba van 3 kicsire felosztva, a kis szobák 3-3 ágyasak, de csak 7-en lakunk a 9 helyett, az én szobámban ketten. A másik 5 ember imád bejárkálni, meg az egész szint imád bejárkálni csak úgy az én szobámba, idejönnek befingani, böfögni, lopni szobatársam kajájából, vagy az enyémből, folyton ki-be járkálnak. Egy idő után pedig nagyon idegesítő. Ma nagyon fárasztó napom volt az egyetemen, nekik nem annyira és ma nagyon elevükben vannak, én meg hulla fáradt. Bezártam az ajtót hogy pihenjek mert a szobatársam elment lerészegedni és ezért azt hitték ki akarom verni, ezért elkezdtek direkt ajtót rángatni, hogy mondani akarnak valami fontosat. Elhittem aztán 4-en beözönlöttek és direkt befingottak, loptak a chipsemből, chipses kézzel összemaszatolták a laptopom, elloptak egy üveg vizet tőlem, majd kb 1 óra körbejárkálás és baxtatás után kimentek, mert látták rajtam hogy nem örülök nekik és most megsértődtek, hogy én utálom őket... Majdnem felforrt az agyvizem. Szeretnék valamivel hatni rájuk, hogy ne legyen a szoba átjáróház, de ne is higgyék azt, hogy utálom őket.

2019. febr. 19. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérd meg őket.

Kérd meg őket és mondd meg, hogy nem vicces.

Kérd meg őket és mondd, hogy a kaja lopás bűncselekmény és tegyél feljelentést.

Kérd meg őket és kérj engedélyt a koli igazgatótól, hogy pofán verhessed ezeket a cigánykodókat.

Használjatok kulcsot.

Ha azt hiszi, hogy ki akarod verni, akkor mond el nekik, hogy ne magukból induljanak ki, mert mostmár mindenki tudja, hogy ők csak akkor zárnak be egy ajtót, ha maszturbálnak, de te nem leszel izgatott egy csukott ajtó láttán. Mond meg, hogy tudod, ciki, de te a lányokat szereted és megérted, ha ők nem, nem baj, ha koming áutolni akarnak, de ne most. Mert valójában te azért zárod be, mert ők mindig lopnak és befingana és eleged van az ilyen viselkedésből. Szívesen lógsz velük, ha nem óvodásit akarnak játszani. Tök bírod, amikor ..... (ezt-meg azt csinálnak), de ki nem állhatod, amikor ..... (ezt meg azt csinálnak).


Szépen add nekik elő.

Őszintén.

Majd mondd meg, hogy akkor most bezárom a szobát és menjünk le csocsózni és sörözni egyet, ott annyit fingtok, amennyi jólesik. De büföghetnek is, ugyan az lesz a szaga.

2019. febr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Járj te meg az övékébe és tedd ugyanazt
2019. febr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akivel egy szobában vagy, azzal kérjétek meg őket, hogy ezt fejezzék be.
2019. febr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bejönnek befingani? Mi ez a szint?? Ovisok???
2019. febr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
AZon a szinten vannak...
2019. febr. 19. 20:13
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Verd meg őket. Én elkezdtem csicskítani az ilyeneket aztán szépen lekoptak
2019. febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez egy egyetemi kollégium??? Ez igen.


Kérj új szobát a kollégiumtól, általában szoktak adni.

2019. febr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az új szobától mi változik? Semmi, bemennek akkor oda. Basszáál ki velük vagy legyél a haverjuk, más megoldás nincsen
2019. febr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!