Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van egy fiú és lány lakótársam?

Van egy fiú és lány lakótársam?

Figyelt kérdés

Nem beszélgetek velük. A lány olykor megkerdezi mizujs, vele beszélek ritkán, a sráccal nem... Eleinte volt kicsi érdeklődés, de az a lényeg hogy úgy veszem észre, hogy idegesítem, nem kedvel, mert nem nyitok felé... De nincs kedvem bratyizni.... Jopofizni... Miért nekem lenne kötelességem megkerdezni mizujs... Nem?kerulgetjük egymást a konyhában, a folyoson..sokszor észrevettem ha én kedvesen köszönök neki akkor lehangoltan vagy vissza sem köszön... Ha a lány lakótársam aki a foberlo lánya hazajon nagy vidáman köszön neki utána bratyizik kint beszélnek az ebédlő asztalnál... Többször be is szólt korábban... Szerintetek én vagyok a hibás?

N


2019. febr. 20. 23:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Igen!
2019. febr. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Olyanokra szólt be hogy miért hagyom nyitva a fürdőben a villanyt például... Miközben észrevettem hogy ő még a konyhában az előtérben a fürdőben is nyitva hagyja sokáig hónapok óta... Vagy ha kiforrt a vízen a gáztűzhelyen vagy a kávé..hozgateszem mindig enélkül is én takarítok mindig a tűzhelyet is.. Vagy ha mosogatok az is zavarja szerintem múltkor majdnem becsapta az ajtajat mikor elkezdtem... Stb több ilyen dolog is volt
2019. febr. 20. 23:54
 3/13 A kérdező kommentje:
Miért?
2019. febr. 20. 23:54
 4/13 anonim válasza:
60%
Bocs de... Igen. Total a saját fejedben vagy és valszeg te is tapló voltál bele anélkül hogy tudnál róla. Már innen is az jön le hogy az vagy. És különben is ha eleinte volt érdeklődés akkor meg mi ez a kérdés hogy miért a te kötelességed lenne a nyitás?? Ebből is látszik hogy egy érzelmileg éretlen és sötét magadnak való ember vagy.
2019. febr. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem voltam soha tapló vele.... Én is érdeklődtem eleinte nem csak ő.
2019. febr. 21. 00:00
 6/13 A kérdező kommentje:
Miért jön az le hogy tapló lennék? Munkatarsaimmal sokat beszélek... Illetve 11 órában eladóként sokat beszélek vasarlokkal nincs kedvem velük jopofizni a barátom itt szokott aludni... De úgy veszem észre hogy ő is zavarja... Ő meg azért mert pont hogy sokat beszél neki...
2019. febr. 21. 00:02
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Igen, a szöveg alapján arra lehet következtetni, hogy van egy fiú és egy lány lakótársad
2019. febr. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
58%
Atya Isten...
2019. febr. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13%

Valaki engem is felvilágosítana, hogy mi tapló dolgot csinált a kérdező, mert a leírásból nem derült ki egyértelműen.


Ha jól vettem ki a szavaiból, akkor ő mosogat és tartja rendben a konyhát.


Ha köszön nem köszön vissza a lakótársa. Ha kérdez tőle valamit, nem válaszol a srác. Elkönyvelné bunkónak, de nem tudja, mert a másik csaj lakótással jófej a srác. Eleinte vele is az volt, aztán valami történt, amiről a kérdező nem tudja mi volt, és azóta a srác lerázza és bunkó.


A kérdező szeretne jóban lenni a sráccal, vagy azt elérni, hogy ne feszülten kerülgessék egymást, de belefáradt abba, hogy mindig neki kell nyitnia, mert a srác egyszer nem kérdezi meg, hogy mi van vele. Amúgy meg furcsa neki egy idegennel laknia,


Nekem úgy tűnik, hogy se te, se a srác nem tudtok jól kommunikálni. Szerintem ha legközelebb azt érzed, hogy fusztrálod, kérdezd meg. Elég nagy az esélye, hogy nem te idegesíted, hanem abban a pillanatban minden és mindenki vagy csak te gondolod, hogy nem kedvel.

2019. febr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdésedre a válasz: igen, van egy fiú és egy lány lakótársad. Minden jel erre utal.
2019. febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!