Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem hajlandók ajtót nyitni....

Nem hajlandók ajtót nyitni. Így hogy adjam nekik oda?

Figyelt kérdés

Két nappal ezelőtt csengetett a postás,hogy a szomszédéknak csomagjuk érkezett és nincsenek otthon,ezért vegyem már át én és adjam nekik oda(berakni nem tudta,mert szakadt az eső,fedett rész meg nincs ahová be lehetne dugni).

Átvettem a csomagot és este 6 fele becsöngettem,de nem nyitottak ajtót(pedig a lámpák égtek a lakásban).Tegnap délután is megpróbáltam,de megint nem jött senki.Öcsémet is átküldtem,mert ő jóban van a szomszéd gyerekkel,de neki sem nyitották ki.

Tesóm mondta,hogy lehet le van némítva a csengő (rendszeren lenémítják),ezért nem nyitnak ajtót.


Az előbb megint megpróbáltam(hallottam az autót,meg ilyenkor mindig otthon van valaki).Ráfeküdtem a csengőre (kiderült hogy nincs lenémítva),de megint senki.Ezt megismételtem és csak résnyire nyitotta ki a nő az ajtót és odaordított,hogy takarodjak.


Most mit csináljak ?Itt egy csomag,ami nem a miénk,de nem bírom odaadni a tulajdonosnak.Gondoltam rá,hogy átdobom,had örüljenek,de ezt azért mégsem csinálhatom.


A vicc az egészben,hogy jóban vagyunk velük,egyszerűen nem értem,hogy most miért ilyen bunkók.


Bármi ötlet ?



2019. febr. 22. 14:13
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
rendszeresen
2019. febr. 22. 14:14
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Dobj be a postaládába egy cetlit és írd rá, hogy "Nálunk rakták le a csomagotok. Ha kell gyertek át érte!" Nem kell túlbonyolítani. Más dolgod nincs.
2019. febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csúsztasd be nekik és kész. Tavaly hozzánk a postaládánkba került egy két házzal arrébbra címzett levél. Nem beszélünk velük sose, nem is ismerjük egymást. Átvittem, megköszönték. A szomszédod egyszerűen bunkó.
2019. febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szívesen bedobnék cetlit,de ezek a postaládát sem nézik.A kukájuk is kint áll 2 hete,múltkor mi szedtük fel a szemetüket,mikor felborította az egészet a szél.A sárga zsákjuk is a mi árkunkban volt,azt is nekünk kellett kiszedni.Nagyon lusták,de ordítani egymással azt tudnak.
2019. febr. 22. 14:25
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha se a posta se a csengő se az üzenet nem használ, akkor szrd le a csomagjukat. Dobd be a kerítésen, persze olyankor, amikor nem esik az eső. A te felelősséged letudva ezzel.
2019. febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd àt legközelebb màs csomagjàt. Te is hülye voltàl meg a postàs is. A postas ha nem tud kezbesiteni akkor papirt kell nekik hagyni hogy menjenek el a postara a csomagjukert. Ennyi.
2019. febr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ragassz egy nagy papírt a kapura, hogy ott a csomag, azt csak észreveszik. Vagy ahogy az előbb tanácsolták dobd be, amikor nem esik az eső, akár ráírva azt is, hogy hol volt eddig, és ezért csengettél.

Egyébként szerintem már eddig is megtettél mindent, ami elvárható.

2019. febr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után én már csak kukába dobnám a csomagukat :)
2019. febr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Dobj egy cetlit a ládájukba vagy valahova az ajtóra tűzve, hogy csomijuk jött. Ha nem kell nekik, akkor meg a tiéd lehet :D
2019. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Metionin ***** válasza:
100%
Baxd le a csomagot az ajtajuk elé azt cső. Máskor meg ne vedd át.
2019. febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!