Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szeretném fejleszteni az...

Szeretném fejleszteni az énektudásom, mert jelentkeztem a színművészeti egyetemre, de panelban lakunk?

Figyelt kérdés
A földszinten vagyunk. Halkan énekelni nem lehet. Viszont ég a fejem ha hangosabb vagyok, mert még nem valami tökéletes az énektudásom. Bár gondoltam arra is hogy ki a fenét érdekel, úgysem ismernek, és a színpadon is rengetegen fognak majd hallani?
2019. febr. 22. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen, ereszd ki azt a hangot, hagy szóljon! Inkább örüljenek neki, hogy egyedi, nem csapból folyó tucatzenét hallgatnak. Persze azért az alapszabályokat tartsd be, tehát 22 és 6 óra között ne.
2019. febr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hangelnyelő piramis szivaccsal hangszigeteld a szobát ahol gyakorolni akarsz és akkor nem zavarsz senkit.
2019. febr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem te sem örülnél, ha a szomszéd éneket kéne hallgatod folyamatosan. Esetleg kérdezz rá a közvetlen szomszédoknál mikor dolgoznak, hogy ne zavard őket és te is nyugodtan kiengedhesd a hangod, ne érezd feszélyezve magad. Mennyire hallatszik amúgy át?

Az egy dolog, hogy nem ismernek, de pórul jarhatsz velük, "bosszú" zajongásokkal, csak óvatosan.

2019. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
(#1 vagyok) #3 én személy szerint örülnék neki, ha van hangja - ha a színművészetire jelentkezett csak van.
2019. febr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4! Bizonyos helyzetekben engem sem zavarna, de sok féle helyzet van.

Éjjel dolgozó, délelőtt alszik, kisgyerek délután, bármikor adódhat ebből kellemetlenség. Függ a szigeteléstől, hogy mennyire hallatszik át, attól is függ mennyire hangos ez az ének.

Nem kötekedni akarok és nem akarom bántani a kérdezőt, sőt senkit sem. Épp óvni akarom, sok féle szomszéd van és ilyen apróságokból is nagyon kellemetlen helyzetek adódhatnak. Nem árt óvatosnak lenni.

2019. febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!