Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy szombaton elkezdenek fúrni?

Figyelt kérdés
Panelben lakunk. Hétköznap reggel még azt mondom oké, olyankor az emberek java része dolgozik. De hogy erre kell ébredjek szombat reggel...

2019. febr. 23. 11:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem normális, de megtehetik sajnos, hacsak a társasházi szabályzat másképp nem rendelkezik - sajnos jellemzően vasárnapra vonatkozik csak, vagy még arra sem.
2019. febr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Igen, normális. Épp azért, mert hétközben reggel az emberek java része dolgozik. 7-21 között simán lehet, meg vasárnap is.
2019. febr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%

Ha törvény vagy házi rend nem tiltja...

Termèszetesen nem normális,hogy nincsenek tekintettel másokra,meg hogy reggel kezdenek el furkodni,de ez van.

2019. febr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%

Házirendben ki van függesztve, hogy mettől-meddig lehet zajongani, nálunk ez pl szombat 9-14 óra. Vasárnap tilos.

Engem jobban zavar az alattunk lévő alkoholista őrjöngése minden este, aki veri a feleségét, de a társasházak azért megérdemelnek egy jó adag toleranciát.

Ha a megadott időn kívül történt, akkor nyugodtan kopogtass át és udvariasan jelezd, hogy x-y idő között megengedett csak a fúrás, megkérnéd őket, hogy tartsák be. Udvariasan...

2019. febr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk húst kloffolnak, meg kalapálnak.Kizárólag vasárnap, hajnalban.
2019. febr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
4-es! Én a helyedben már elmenekültem volna onnan. Nem is értem hogy lehet ott létezni.
2019. febr. 23. 11:31
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
De ezt sose értettem hogy egy panel lakásban mi a fa szt lehet állandóan fúrni...
2019. febr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
Illem azt mondja, hogy de. 10 és du. 6 közt, közötte ne.
2019. febr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7-es! Egyik reggel arra fogok ébredni, hogy eltűnt egy lakás a fejem fölül.
2019. febr. 23. 14:08
 10/13 anonim ***** válasza:

"Hétköznap reggel még azt mondom oké, olyankor az emberek java része dolgozik"


Ahogyan nagy valószínűséggel az is, akinek valami javítani való akad a lakásában.

2019. febr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!