Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ezért feljelenthet a szomszédom?

Ezért feljelenthet a szomszédom?

Figyelt kérdés

Szombaton a szomszéd kisfia átmászott a kertembe és az egyik bokor tüskéjébe telibe beleugrott.Kórházba kellett vinni,mert teljesen beletört és elég mélyre ment.


Másnap apuka csöngetett és ordítozni kezdett velem,hogy ebből feljelentés lesz,szándékosan raktam oda,direkt bántottam az ő gyerekét.

Mondtam neki,hogy nem én kértem meg a fiát,hogy másszon át,többször szóltam neki,hogy a fia ilyen dolgokat csinál(nincs hely ahová ne mászna fel) és hogy ebből baj lesz.Érdekelte őket? Természetesen nem,meg is lett az eredménye.


Teljesen bekattant.Tegnap is fenyegetett,jött ordítozni,feljelentéssel fenyegetőzni.Már pár szomszédnak is elmesélte,természetesen kicsit máshogy mondta el+hazugságokat is terjeszt rólam.


Mit lehet egy ilyen emberrel csinálni? Ezért feljelenthet? Tudtommal nem,elvégre nem volt szándékos és gondatlan sem voltam.



2019. febr. 26. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
dehogy, nála viszont ott van a kiskorú veszélyeztetése, gyámügy kimegy, elveszik a gyereket, és apuka szopokázik
2019. febr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

Ők nem ügyeltek a saját gyerekükre!!! Eszem megáll....

Ha kiszalad az útra és baja esik, akkor meg a közterület a hibás? ...

2019. febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Feljelenteni lehet, hogy feljelenthet, de ha kivizsgálják az ügyet, úgyis egyértelmű lesz, hogy nem hibáztál. Nincs miért aggódnod. Egyébként meg szerintem csak fenyegetőzik.
2019. febr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 TappancsMancs ***** válasza:
96%

Bizony ő tartozik felelősséggel a gyermeke felügyeletéért és a szándékosság a részedről nem bizonyítható, sőt az is lehet, hogy már a gyermek megszületése előtt ott volt az egyébként is legális kerti növényzet.


Feljelenthet, csak nem tudja megnyerni és még ő kell állja a perköltségeket is.


A kicsinek meg begyógyul és tanulópénz lesz, sőt valószínűleg fel sem veszi a dolgot. Én is sérültem meg kisgyerekként és nem is érdekelt. :)

2019. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Addig óbégat,amég valaki alátesz. Mondjuk egy gyámügyel...
2019. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ha legközelebb megy, mondd el neki, hogy van egy olyan, hogy gyámügy, és hogy a saját gyerekéért neki kéne felelni, hogy ne másszon át más kertjébe.
2019. febr. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem, ha meg legközelebb átjön ne nyiss az ilyen barbár embernek ajtót!
2019. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, feljelenthet. A bíróságon az első kérdés az lesz, hogy mégis hogy a manóba került a kisgyerek felügyelet nélkül a kertedbe. Te elmondod hogy amíg a szülők nem figyeltek átmászott, pedig szóltál hogy megvan ennek a veszélye, és második kérdés nemigen lesz.
2019. márc. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A saját kerted pedig magánterület, oda illetéktelennek bemenni nem szabad, ha jogilag nézzük, betörés.
2019. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!