Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek faluról és szegéyn...

Szerintetek faluról és szegéynségből csak az tud elkerülni, aki vagy szép vagy nagyon okos?

Figyelt kérdés
2019. febr. 28. 05:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Ja meg persze aki fogja magát, és elköltözik.
2019. febr. 28. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
Szépség által alantas módon ki lehet.
2019. febr. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Vagy elég kitartó ahhoz, hogy legalább egy szakmát tanuljon!
2019. febr. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Vafy aki mast is tud a rinyalason kivul...
2019. febr. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ami inkább probléma, legalább is ahogy én tapasztalom egyeseknél, az a szűk látókör. Be vannak komfortizálódva, ráadásul párt is az ismeretségi körön belül választank. A szép nem tud mit kezdeni a szépségével, mert nem ismeri a lehetőségeket, hogy mire tudná használni. Lehet okos, jó tanuló, ha a világ be van szűkülve számára.

Városban több ingert kap az ember.

Mi a bátyámmal egyenlő esélyekkel nőttünk fel falun, ő maradt, elvette az első helybeli szerelmét, a szomszéd faluban dolgozik ahonnan ki sem bír szakadni, én meg közben hozzámentem városi fiúhoz. Imádni valóak egyébként, de sokszor látom rajta, hogy mekkora pánik van, ha kicsit messzebb kell utazni, főleg vezetni, pláne esetleg külföldre menni. Ha már levezet 200 kilométert, akkor az hú de hosszú út volt. Sokszor nekem fáj, mikor látom, hogy bizonyos dolgokkal mennyire nincs képben.

2019. febr. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Elég csak közepesen okosnak lenni.
2019. febr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 KulGery ***** válasza:
68%

Hiába vagy okos, ha nem tudod magad eladni.

Sajnos szépséggel szerintem mindenki el tud helyezkedni, max "gyomor" kell hozzá.

Akkor esélyes, hogy felkerüljön az ember, ha:

Türelmes

Kitartó

Szorgos

Képes tanulni

Bírja a kötözködést

Nem vesz minden korrekciót támadásnak.


Ezek után jön, hogy okos-e, és ezek előtt van a nők esetében, hogy szép-e.

2019. márc. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem, de az igaz, hogy ma ebben az országban nehéz kikerülni a szegénységből - pl. elkerülni faluról. Ha van lehetősége tanulni, ha olyan szakmája van, amivel el tud helyezkedni, az segít. De! Kommentelők, egy újságot nyissatok már ki, vagy bármit, ami nem kormánypárti szócső. Próbáljatok meg mélyszegénységben tanulni és "nem rinyálni", pl. eljutni egy munkásszállóra, ha akad még és úgy dolgozni.
2019. márc. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 cseploa válasza:
Egy kihalófélben lévő szakmát válassz, és akkor van esélyed. De ott dolgozni kell. Még a falud sem kell elhagyni ha jól csinálod.
2019. márc. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
... és mindezek után, évek múlva minden vágyad az lesz, hogy falun élhess, de akkor már késő lesz. A városba járhatsz dolgozni, szórakozni, de élni falun lehet csak
2019. márc. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!