Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet kezdeni a feszt...

Mit lehet kezdeni a feszt kérdezősködő szomszéddal?

Figyelt kérdés

Van nálunk egy szomszéd aki feszt faggatózik hova megyünk épp meg hasonlók vagy épp mindig beszélgetésbe akar velünk elegyedni.( Bizonyos korlátok közt rendben is van) de kezd érni bennem hogy valahogy mondjam neki hogy inkább magával foglalkozzon meg nem kell mindig kérdezősködni. Én se állok le mindenkivel hogy bocs már de hová mész éppen? Ez mindenkinek a saját dolga.

Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben vagy mit mondanátok hogy ne legyen sértő?


2019. márc. 4. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Az első lépés lenne hogy megtanulnék magyarul normálisan kifejezni magam, utána pedig véletlenszerű dolgokat válaszolnék neki, hogy pl. megyünk a nagymamához a börtönbe.
2019. márc. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ezt a kérdést én írtam ki?
2019. márc. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mond neki, aki kíváncsi, hamar megôregszik.
2019. márc. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Biztosan én is ilyesmiket mondanék, mint az első hozzászóló, esetleg idegen kifejezésekkel megtűzdelve,

ne akarjon kérdezősködni, hiszen vagy nem érti a választ, vagy ledöbben.

2019. márc. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kolléganőm ilyen.

Idős már, senkije sincs, valahol meg lehet érteni, de mindenkinek az agyára mászik már.


Sajnos nekünk nem jött be a hülyeséget válaszolás mert csak cifràbbat kérdez vissza és komolyan veszi.

Olyan mint egy gyerek. De miért? De miért? Miért? Hova? Kivel? Mikor?

2019. márc. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én elengedném a fülem mellett a kérdést, és folytatnám amit akartam mondani. Nincs energiám frappáns válaszokon és elhárító manővereken törni a fejem.
2019. márc. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Első válaszadó jót nevettem 😂 ilyen eszembe se jutott
2019. márc. 4. 17:28
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nettó hülyeségeket válaszolnék neki, persze teljesen komolyan előadva.
2019. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom miért kell ezen ennyire kiakadni. Váltasz vele 2 gyors szót valami teljesen sablon válasszal és haladsz tovább.
2019. márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Az idősebb generáció az, aki azt hiszi egy szomszédtól joga van megkérdezni, hogy hova mész? Én erre mindig azt válaszolom: el.

Ha tovább erősködik, visszakérdezek, hogy miért szeretné tudni? No ettől zavarba jön és csak annyit mond: csak úgy. Mire én: jó akkor ebben maradunk, viszlát.

2019. márc. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!