Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Àllandò kopogàs, dörömbölés,...

Àllandò kopogàs, dörömbölés, nyögések?

Figyelt kérdés

5 évig lakott felettünk egy 40es házaspàr

Soha semmi nem hallottunk.

Renovàltàk a lakàst,parkettát raktak le jöttek az uj lakòk.

Àllandòan kopognak dörömbölnek,azt is halljuk amikor a fakanalat az edénynek csapkodja.Nem beszélve a mindennapos nyögésekröl.

Ez megy masfél hònapja.

Multkor vendegek voltak nàlunk.Nagyon kinos volt amikor beszélgetés közben néma csend,mindenki kikerekedett szemekkel néz egymàsra.

Mindenki kellemetlen érzi magát.

Szüleim hétvégén nálunk aludtak.Szegények nem tudtak aludni

kinosan érezték magukat😩

Nem értjük miért ennyire hangos zajos minden.

A lakasunk egy zajdoboz.Nincs sok penzünk költözni

sem kedvem 6 honapos terhesen cuccolni.

Ilyen miatt lehet szolni valakinek?

Törtenni fog bármi is?

Egyszer már szépen kértük öket.Akkor partiztak hetvegen

Lejebb vették a zenét de ugyanugy hallottuk a basszust😕

Màr 3 panelban laktunk.Soha sehol senkit sem hallottunk.

Ilyen zajosan elhet valaki?

Ennyire nincs empátia emberekben?

Ennyire nehéz felfogni h ez egy társasház?


2019. márc. 5. 10:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
32%

Ezen jót röhögtem.

Àllandòan kopognak dörömbölnek,azt is halljuk amikor a fakanalat az edénynek csapkodja.Nem beszélve a mindennapos nyögésekröl.

2019. márc. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
71%

Ugyanez volt itt nálam is, csak épp a mellettem lévő szomszédban.


Nyomorult konditermi kis szteroidos gyökér egyetemista bagázs.

Átmentem, szóltam egyszer hogy "csütörtök van, este 11 van, nemár".

Konkrétan hülyének néztek. Azzal a pofozni való bárgyú pofával volt mersze azt mondani hogy "Zaj? Mi nem zajongunk? hallasz most bármit is?".


sarkon fordultam, aznap este fülhallgatóval aludtam.


Múlt héten szerdán éjjel kettőkor is ez ment még.

Felbasztam magam, felvettem a bakancsomat hogy lesz ami lesz, leszarom hogy vézna 73 kilós srácként fogok 3 konditermi ork ellen menni, ha ugyanezt eljátszák én beverek egyet.

Átmentem, természetesen ugyanaz a bamba barom nyitott ajtót, lejjebb is vették abban a másodpercben a zenét. Mögötte 2 haverja már állt is.

Elpattant az agyam, megfogtam jelzésértékűleg a srác pólóját mellkasánál. Erre már jött mögülle az öklös a haverjától, és elkezdett pattogni hogy "kapsz még egyet ha nem mész". csak épp arra nem számított hogy visszaütök. Kettőt bemostam neki, aztán egy sacper 90 kilós srác felnyomott torkomnál fogva a falra, és úgy megütött hogy belülről felszakadt a szám.

Kijött egy női szomszéd, szétválasztott minket.



És láss csodát, azóta hogy átmentem, és belekeveredtem egy verekedésbe ezekkel a fehér cigányokkal, azóta kuss van.


Ennyi. Magyarországon csak erővel lehet elérni eredményt, Észak-Balkánon nem értik a szép szót.

2019. márc. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hangszigeteljetek, az olcsóbb, mint a költözés. Esetleg a szomszédnak meg javasoljátok, hogy tegyen le szőnyeget, az valamennyit tompít.
2019. márc. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%

Szóval kérdező: Tekintettel arra hogy várandós kismama vagy, ezért kérd meg a férjedet, meg mondjuk 3-4 haverját, vagy valami helyi verőemberkét hogy tegye helyre a hülyegyerekeket a szomszédban.


Amúgy 21 vagyok, és én is egyetemre járok, de SOHA nem zajongok este 9 után.

Pontosan tudom milyen érzés tehetetlenül feküdni az ágyban, és elviselni mások parasztságát, miközben legszívesebben kettécsapnád a fejét egy ásó élével.

2019. márc. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos vannak ilyen zajos emberek.

Nekem is volt olyan szomszédom, akit nem hallottam soha, elköltözött, aztán egy tök hangos szomszéd jött a helyére.

Mert nincsenek tekintettel a többiekre. Én is figyelek. Ha jönnek is hozzám barátok ünnepelni, akkor is 10-ig vagyunk ott max. Ha még bulizni akarunk, akkor meg elmegyünk szórakozóhelyre. De nem szoktam csapkodni sem, cipővel végigkopogni a lakáson. Főleg nem, ha este, éjjel megyek haza. És nem szoktam reggel 6-kor fúrni sem.

2019. márc. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

A nyögésekre van módszerem :D

Nálunk is volt ilyen. De olyan hangosan, amilyet még életemben nem hallottam. Oké, néha hall az ember ezt azt, de ez annyira durva volt, hogy konkrétan rosszul voltunk tőle.

Kitettünk egy papírt a lépcsőházba több helyre is, szép nagyban ráírtuk, hogy nem szeretnénk ezentúl sem a szexuális életük részese lenni. Azóta kuss van :D

2019. márc. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Felettünk laknak egyébként!

Igen mi is figyelünk h ne zajongjunk

a teraszon is halkan beszelünk,ha a vendegünk hangosan beszel megkerem halkabban beszeljen a teraszon

hiszen föleg nyaron mindenhol nyitva vannak az ablakok

1honapja a ferjem szolt nekik

nem mertek kijönni helyette a srac tesojat küldtek ki

mult penteken ajtot sem nyitottak...

Tudjak h hangosak de nem zavartatjak magukat

Nem akarunk balhet sem,sajnos tudok olyan esetröl

h a zajongo szomszed feljelentest tett zaklatasert

fenyegetesert es birosagi ügy lett belöle

persze a hangos szomszed nyerte meg

Sem eröm sem kedvem velük harcolni...

Hazfenntartoknak szolni fogunk.Es a lakas tulajdonosuknak is.

Nem tudom törtenik e valtozas

2019. márc. 5. 11:06
 8/31 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint albérlet és fiatalok.

Nálunk is mindig azokkal van a gond, főleg az egyetemistákkal. Szerencsére általában nem laknak ott sokáig.

2019. márc. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

nálunk ez fordítva történt meg. 3-4 egyetemista lány (mikor mennyien voltunk), Kőbánya, családos-nyugdíjas környék. a szomszéd lakás is albérlet volt, az első pár évben egy gyerekes család lakott ott. soha semmit nem hallottunk, ránk se panaszkodtak se ők se senki a házból. ők elköltöztek, egy taxisofőr jött a helyükre, egyedül. onnantól minden este kopogott, hogy túl hangosak vagyunk (mi semmit se csináltunk másképp). a végén már fingani se mertünk, mert máris jött és hisztizett. a mai napig nem értem, hogy lehetett ilyen szuperhallása.


kérdező: szerintem először forduljatok a közös képviselőhöz, ha ő nem tud segíteni, akkor hívjátok rájuk a rendőrséget. de ez a lépcsőházas üzengetés is megoldás lehet

2019. márc. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
19%

,,Kitettünk egy papírt a lépcsőházba több helyre is, szép nagyban ráírtuk, hogy nem szeretnénk ezentúl sem a szexuális életük részese lenni. Azóta kuss van :D"


Ezt sose értettem,b+ a szexnek HANGJA van ha nem csak maszatolsz hanem odateszed magad,látszik sokan ez a nyugdíjas pöckölést csinálják ami nem szex.


Nálunk is van hang de nem érdekel,istenem,akinek nem tetszik szexeljen szintén vagy tegyen füldugót,a párom ha jól érzi magát nehogy már vissza kelljen fognia magát mert pár ilyen b_szatlan embernek ez nem tetszik.

Plusz a zene,egyszer élünk kérdező, komolyan nem értem ti nem buliztok soha?

Mit csináltok egyáltalán ami élmény?

Nem voltatok fiatalok?


Az a baj,akiknek nincs élete azok akanak fent ezeken,akiknek kb. sablon szerűen ugyanazt csinálják 5-15-20 éve:

- Fel kel

- WC,fürsőszoba

- Elmegy dolgozgat(éppen megcsinálja amit várnak tőle)

- hazamegy 17-kor és van mint légykula a falon.

2019. márc. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!