Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ezért màr fel lehetne jelenten...

Ezért màr fel lehetne jelenteni a szomszédot? Jól gondolom ez màr becsületsértés?

Figyelt kérdés
Kimegyek ma udvarra tuzifat osszeszedni meg gyujtost. Szomszed is kint volt. 50 koruli pali. Allandoan beszol meg oltogat. Van e mar munkam?? Tudom e mi a munka vagy csak szorakozok?? Sajnalja a szuleimet miattam mert azok olyan normalis emberek en meg nem. Mindig beszol valamit aztan elmegy azt rohog magaban. Ez mar becsuletsertes nem?? Fel lehetne jelenteni?? Szerinte engem elcsereltek a korhazban mert a hugaim is normalisak szerinte. Am ez az ember osellensegem de ez mar egy masik sztori.

2019. márc. 15. 10:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
24F
2019. márc. 15. 10:41
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Na, és van már munkád?
2019. márc. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Miért nem dolgozol? Akkor nem tudna mit mondani.
2019. márc. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha felvennének dolgoznék. Màr nagyon sok helyre jelentkeztem.
2019. márc. 15. 11:12
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

az ilyennek a legnagyobb büntetés, ha nem reagálsz vissza...

Én a következőt tenném: ha olyan témában kezdeményez beszélgetést, amelyekkel nem piszkál, visszaválaszolnék, beszélgetnék vele. Amint jönne a piszkálódás a munkával stb, egyszerűen tenném tovább a dolgomat, hátat fordítanék, ignorálnám.

2019. márc. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Röviden közlöd vele mikor szóbahozza ismét e témát, hogy "ehhez magának semmi köze, e témáról többet nem szeretnék önnel szót váltani" és onnantól kezdve ha e témát hozza szóba, ignorálod.
2019. márc. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%

Egyszer tőlem is megkérdezte ezt egy helybéli tahó(úgy, hogy nem is köszönt), pont egy ilyen 50-60-as öregúr, emlékeim szerint elküldtem a k. anyjába.

Azóta csak szúrós szemmel mer rámnézni, aztán annyi.

2019. márc. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Obika, téged nem kitiltottak az oldalról véletlen? Kétszer is?
2019. márc. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Jelentsd fel bátran, - ha ettől többnek fogod érezni magadat, - aztán majd fizesd az eljárás költségeit is, mint a katonatiszt! Megkérdezhetnéd tőle adott esetben, hogy tud-e olyan munkát a környezetében, amely betöltésre szorul, - hátha tud segíteni! Ezzel egy kicsit utalsz is arra, hogy ő sem talál csak úgy, - na nem mintha neki lenne ez a feladata, - de akkor ne okoskodjon!
2019. márc. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem hiszem, hogy a feljelentés itt hatásos lenne, nehéz bizonyítani, stb. Egyszerűen tapasztald ki, mivel bosszanthatod vissza. Pl. amikor mond valami sértőt, kezdj el nevetni, vagy hirtelen vedd elő a telefonodat, hívd fel egy barátodat, és mondd: "Képzeld, a szomszédban a bekattant vén f.. már megint elkezdte! Átjössz meghallgatni? Nagyon vicces!" Tapasztalatból mondom, hogy legjobban azzal lehet felbosszantani a másikat, ha kinevetik.
2019. márc. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!