Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Orosz/ukrán lányok nagyon...

Orosz/ukrán lányok nagyon szépek (kivételek lent), ugyanakkor nagyon sok a szegény család náluk. Igaz ez a mélyszegénységben élő lányokra is? Köztük is lehetnek nagy számban szépek?

Figyelt kérdés
Orosz/ukrán lányok nagyon szépek -> kivéve (ott is) a cicababa-sminkelésű állandóan csak partykra vágyó nőket.

2019. márc. 16. 10:28
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Természetes szépségekre gondolok elsősorban, akiknek elég csupán egy frizura, és smink nélkül (vagy minimális sminkkel) is szépen néznek ki.


Vajon vannak ilyen lányok is bőven szegény, vagy nagyon szegény családokban is?

2019. márc. 16. 10:33
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a genetika nem pénzfüggő, a válasz igen.
2019. márc. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%

Én ilyen vagyok:DDDD Megmosom a hajam, lealapozom a szeplőimet és szép vagyok:D

Csak én magyar:D

Amúgy biztos, hogy vannak, de nem lehet ezt nemzetenként általánosítani. Akin mindenféle kontúr, mázolt szemöldök és rúzs villog ott lehet sejteni, hogy valamit nagyon javítgatni akar. Egy szolid smink vagy natúr lány esetén meg nehéz félrelőni...de mégis a kikent nők kellenek nektek pasiknak...

2019. márc. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az ilyen szép leányok miért nem használják (mint pl. hazánkban is jó páran) a szépségüket (nem, NEM arra gondolok), és miért nem keresnek egy modell stúdiót, vagy egy (ha nem is nagyon, de legalább tőlük valamivel) tehetősebb párt, aki (ha a családnak nem is, de legalább) a lánynak jobb életkörülményeket tudna biztosítani? Arra gondolok, hogy miért maradnak szegénynek, mikor lennének jobb/rosszabb lehetosegeik egy valamivel jobb életre?
2019. márc. 16. 10:42
 5/17 A kérdező kommentje:

Harmaska: olvasd csak el de tüstént a leírást, amit írtam!


A hozzászólásod első részét viszont - természetesen - köszönöm.

2019. márc. 16. 10:45
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Én ismerek is egy ilyen lányt, bár ő román, valahonnan Moldova határmenti kis faluból származik, ahogy mesélt a gyerekkoráról...

A faluban csak áram van bevezetve, és nagy részük roma. A a családja is egy katasztrófa.

De a lány maga gyönyörű szép, és eléggé okosnak tűnik. Angliában ismertem meg amúgy, mert ide menekült, és most az egész család követni akarja.

Tökmindegy elkalandoztam a csajon 😂 az a lényeg, hogy vannak ilyen göngyszemek mindkét nemben csak nem tudnak kitörni a mélyszegenysegből.

2019. márc. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Hatos: neked is köszönet!


Akkor ezek szerint (jobb/rosszabb, mindegy) lehetőségek ide, vagy oda -> mégis sokaknak egyszerűen nem megy a kitörés?

2019. márc. 16. 10:50
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyen lányt, kettőt is, az egyik orosz, a másik ukrán, de tényleg gyönyörűek.

Az egyik lány családja annyira nem volt szegény, csak gyerekkorában, ő végül tanulással tudott kitörni, diplomázott egy keresett szakon, most jól keres.

A másik lány nagyon szegény vidékről származik, nem tanult tovább, férjhez ment egy nyugat-európai országba. Ezt is sokan csinálják.

2019. márc. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Vajna Timike

Vidéki leány

megfogta Vajnácskát

Vajna aki felemert Svarcit és jo sok színészt elhúnyt

Timike Vidéki leány egyedül maradt pénzzel

2019. márc. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Amugy az ukrán lány nyilván csak a magassága miatt nem lett modell végül. Oda nem elég szépnek, vékonynak és karakteresnek lenni, ő meg közel sincs 175cm.
2019. márc. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!