Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A nyaralónk mellett ahol...

A nyaralónk mellett ahol üdülési jogunk van van egy lovastanya, a lovász megpróbált lejáratni a környéken, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Fiatal 25 éves srác vagyok, kicsit összeszólalkoztam a lovásszal a hangos zene miatt meg hogy 38 évesen 16 éves lányokkal bulizgat, hogy ez több mint gyanús. Frissen nyaralunk ott már kezdtük megismerni a helyieket, erre a lovász mindenféle olyasmit terjeszt rólam ami egyébként ha jobban megnézzük inkább rá mondható igaznak. A helyiek nagy része már nem áll velem szóba emiatt.

Már aki kiadja az üdülési jogot az is mondta, hogy csak úgy mehetünk oda nyaralni ha senkivel nem állunk szóba a környéken. Ez pedig kissé megalázó. Főleg, hogy egy büdös pedofil lovászról van szó mi meg jólszituált normális emberek vagyunk.

A lovász miatt mégis minket néznek bogarasnak.


2019. márc. 16. 23:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
Edd meg a saját szarodat. Ha nem beszélsz bele más dolgába, akkor még mindig jóba lennéla helyiekkel.
2019. márc. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a helyiek nagy részét sem fogják ellopni az eszéért.
2019. márc. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
Rossz emberrel kötözködtél, most már edd meg a főztödet. Legközelebb majd meggondolod, kivel kekeckedsz.
2019. márc. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszeru. Tarts ki. A ti az nem tudom mit jelent. Van allando parkapcsolatod? Es a baratnodel mesz? Akkor menj batran es mindig lassanak egyutt. Te kezdemenyezz barkivel beszelgetest legy kedves elobb utobb rajonnek nem veled van a baj. Csinalj ugy mintha te nem tudnal az egeszrol. Aztan ha valaki megkerdez akkor mondd el az igazat, hogy tul hangosan hallgatott zenet a lovasz es te mivel nyaralni jottel es pihenni hat szoltal hajnalban hogy tekerje mar le a zenet es mergedben ahogy meglattad a fiatal csajokat meg azert is beszoltal neki hogy azok kicsit fiatalnak tunnek hozza es hat azota utal teged es nevess egyet. Ezutan tudni fogjak mi a helyzet es mar nem lesznek ellened.

Az ido meg ugyi feledtet mindent.

2019. márc. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Mondjuk ahhoz az égvilágon semmi közöd, ha ő 38 évesen 16 éves lányokkal bulizgat, netán meg is fekteti őket.

Ebben a "büdös pedofil lovászról van szó mi meg jólszituált normális emberek vagyunk" mondatban némi lenézést vélek felfedezni. Ha ezt csak érezteted valakivel, már segít a rossz viszony kialakításában.

A hangos zene miatti háborgásod lehet jogos, de az ilyeneket finoman és nagy diplomáciai érzékkel kell megmondani, különben csak azért is bömböltetni fogja.

A tulaj nyilván csak annyit érzékelt, hogy ti összevesztetek az ő szomszédjával. Neki érdeke a jó viszony, tehát (ha nem rühelli nagyon a szomszédot), inkább melléje állt.

Azt mondjuk nem tudom hogy képzelte, hogy megszabja, hogy senkivel nem állhattok szóba a környéken. De ha a helyiek nagy része már úgysem áll veletek szóba, akkor ez magától teljesül. :DDDD

Szerintem gondoljátok végig, hogy az üdülési jogot más településen lehet-e érvényesíteni. Ha igen, célszerűbb a legközelebbi alkalomtól legalább néhány évig máshol nyaralni. Aztán majd elfelejtődik az egész....

2019. márc. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nem a barátnőmmel hanem barátaimmal, ritkán családommal megyek, de sokat vagyok lent egyedül is.
2019. márc. 17. 00:44
 7/16 A kérdező kommentje:

Mondjuk ahhoz az égvilágon semmi közöd, ha ő 38 évesen 16 éves lányokkal bulizgat, netán meg is fekteti őket.


Mennyi pedofil van te úristen!

Könyörgöm Istenhez, hogy ha születik gyerekem ne lány legyen egy ilyen aberrált világban.

2019. márc. 17. 00:45
 8/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy rádtörtem, hasznos tanácsokat adtál, de a legelső válaszod kiakasztó. A lovász is ezzel akasztott ki. Ez a konfliktus alapja. Ha lenne egy 16 éves lányom és egy majd 40 éves ember akinek lovagolnia kellene tanítani a lányomat, egy ujjal is hozzáérne, hát... lehet arra ébredne egy nap, hogy ivartalanították.
2019. márc. 17. 00:47
 9/16 A kérdező kommentje:

16 éves lány még pont hogy friss nagy-kislányocska, ilyentájban szoktak érdeklődni a fiúk és a szerelem után.

Ha ilyenkor egy 40 éves férfi nyúl hozzá először, akkor

EGÉSZ ÉLETÉBEN NYOMORULTTÁ VÁLHAT A LÁNY LELKE!

2019. márc. 17. 00:49
 10/16 A kérdező kommentje:

Még egy 25 éves férfi (én magam) is jól tudja, hogy a 16 éves lány még úgy picike, részben még gyerek. Egy 40 éves büdös lovásznak meg főleg tudnia kellene. Én sokáig nem szóltam, de a zenehallgatásnál olyanokat szólt be nekem és a családomnak, hogy rögtön dobtam a pedofil kártyát és a lányok szüleit is értesítettem / értesítettük.

Erre ebből a lovász azt hozta ki, hogy ez azért volt mert valójában féltékeny vagyok arra hogy ő van ott a lányokkal és én akarom őket hajtani, emiatt van az hogy a helyiek azóta furcsán néznek rám.

2019. márc. 17. 00:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!