Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerettek kollégisták lenni...

Szerettek kollégisták lenni vagy sem? Nálatok tényleg jó, izgalmas, bulis stb?

Figyelt kérdés

Nekem ez a második évem kolisként és cseppet sem szeretem. Mikor bekerültem az egyetemre, akkor mást sem hallottam csak, hogy majd milyen jó lesz, életem legjobb évei lesznek, mindenképpen menjek koliba, nagy buli lesz, mennyi emberrel megismerkedsz, mekkora buli lesz majd stb.... Na most ehhez képest tényleg borzalmas.


Az első évemet egy alagsori három személyes koli szobában töltöttem, ahol éppen elfért a három ágy és az íróasztal, alig volt fény és levegő. A folyosón mi voltunk egyedül magyarok, közös konyhát és közös fürdőt használtunk, amik mindig teljesen retkesek voltak. A mosógépek szinte sosem működtek, szóval a ruháimat is mindig hordhattak haza hétvégente, bár teregetni sem lett volna túl sok helyünk. Az internet nem volt túl megbízható. A szobatársaimon kívül szinte nem találkoztam senkivel sem (max. a közös helyiségekben, liftben), sosem voltak közösségi programok, bulik, abszolút csend volt az egész épületben. Utána váltottam és most egy másik koliban vagyok. Annyi a különbség, hogy itt jobbak a körülmények (jobb szobánk van minden szempontból, saját fürdővel és saját konyhával), de ezt leszámítva ugyanaz... Embert nem látni sehol, minden messze van tőlünk stb., szóval abszolút semmi élvezetes vagy bulis nincsen benne. Persze, ez is egyfajta előny, mert legalább nem tombol a zene minden éjjel és lehet tanulni, viszont néha tényleg lehangoló, hogy kb. úgy érzed magad, mint egy világvégi szanatóriumban.


2019. márc. 17. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolás koromban szerettem kollégista lenni, bár az első napokban azért volt honvágyam. De utána fősulisként borzalmas volt a kollégium. Tán azért mert már idősebb lettem, vagy mert többet kellett tanulni. Fősulin 3 hónapot bírtam ki a kollégiumban, utána saját lakásban lakva fejeztem be. Pedig a középiskolában meg én is jó bulinak tartottam a kollégista életet. Fősuli ZH előtt még olyan is előfordult hogy a kollégium helyett a város egyik templomába mentem be tanulni, mert ott nyugalom volt.
2019. márc. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha bulizni van kedved elmelész valahová és annyi. Gondolom tele van a város szórakozóhelyekkel. Én kettő hetet bírtam ki annó a koliban, mert a kolikocsma melletti szobát kaptam és minden éjjel hajnal 2-3ig dübörgött a zene, a zenétől a fal is, meg hallgathattam a részeg diákok üvöltözését az ablakom alatt. Hidd el a tiéd jobb szitu.
2019. márc. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Nekem egy haverom középsuliban olyan koliban volt, hogy a lány meg a fiú részt csak egy rács választotta el, azon is át lehetett mászni.

Elég sokat sztorizott, voltak jó bulijaik, szex, csütörtök, vasárnap esti berúgás stb.

Én soha nem voltam kolis, viszont a diplomámat levelezőin csináltam és akkor volt hogy vettem ki szobát a koliban.

Hát ahhoz képest, hogy 3 év alatt kb 2 hetet voltam bent, 3 nőt sikerült eltenni láb alól:D

Jo kis milfek :)

2019. márc. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!