Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért életünk első, hosszabb...

Miért életünk első, hosszabb időn át tartott háziállatát szeretjük, szerettük a legjobban?

Figyelt kérdés

2019. márc. 18. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
a szüzesség csak egyszer veszthető el
2019. márc. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pont azért, mert az volt az első.

Lehet hülye példa, de ha kiadnak egy jó filmet és csinálnak neki egy folytatást, ami valójában ugyanolyan jó, de szinte ugyanarról szól, akkor nem fogod jobban szeretni, mert egyszer már megtapasztaltad azt. Elsőre volt az igazi.


Bár ez nem feltétlen fedi teljesen a te kérdésed, de ilyesmi a dolog. Ha nagyon szereted az első kutyádat például, akkor a következőt nem valószínű, hogy ugyanennyire fogod szeretni. Kivéve, ha a második kutyád sokkal másabb és az közelebb áll hozzád.

De ha mindkettő ugyanolyan cuki volt, ugyanolyan játékos, okos, ugyanannyi ideig volt kb veled, akkor ugyanazt kaptad, mint az elsőtől, de az első az első! :)

2019. márc. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan, mint a szerelem: az első a legjobb.
2019. márc. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ez pont ugyanakkora orbitális hülyeség, mint az "első szerelem a legfontosabb" baromság.
2019. márc. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Baromság. 6 éves koromtól volt egy kutyám, aki 17 éves korom körül halt meg. Szerettem persze, hisz mellette nőttem fel. Következő évben viszont hozzánk került egy új kutya, akit nagyságrendekkel sokkal jobban szeretek nála. Sokkal erősebb a kötelékem vele, mint az első kutyámmal.
2019. márc. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!