Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti mit szólnátok, ha egy...

Ti mit szólnátok, ha egy random ember letámad, hogy mit terjesztem róla, hogy mi járunk?

Figyelt kérdés

A keresztneve megegyezik, meg egy városban laknak, de kb. ennyi. Rengeteg hasonló nevű élhet egy megyeszékhelyen. Nem is értem, illetve valamelyik barátom "összerakhatta"... Nagyon gazdag a családja és jóval idősebb is nálam, illetve mi közük a szaktársaimnak, kivel járok. Ők sem mutatják be a pasijukat, teljesen a mia dolgunk. Sokat dolgozik, de rengeteget vagyunk együtt, szerintem senkinek nem tartozok elszámolni valóval, mert van pár közös óránk.


Szóval ez a srác letámadott, hogy mit képzelek, beteg vagyok... Hiába győzködtem, hogy összetéveszt valakivel. Valaki kevert és őt hozta ki győztesnek. Egybkeresztnévből, egy nagyon gyakori keresztnévből. Privátban leírom, nem ilyen Szerváciusz szintű, akiből max. 1 hasonló korú lehet 100.000 emberből...


Vicc, hogy ilyennel foglalkozzak.


2019. márc. 19. 22:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Mármint annyi a hasonlóság közte,eg a barátom között, hogy nagyjából egyidósek, egy városban laknak és megegyezik a keresztnevük. Valaki összekombinálta, hogy ő lehet a pasim. Ő meg nyilván nem is ismer engem...
2019. márc. 19. 22:20
 2/3 anonim ***** válasza:

kinevetném, elmagyáráznám mi a helyzet, nem érti, még hangosabban nevetek

ilyen helyzetekben, ha magyarázkodik az ember csak magának ássa vermet

2019. márc. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyszer gondoltam, hogy belinkelem neki a varátom profilját, de szerintem neki sem hinne és hülyékkel mit foglalkozzak. Életemben nem is láttam ezt a fazont...
2019. márc. 19. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!