Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bunkóság lenne leválasztani a...

Bunkóság lenne leválasztani a saját kertészünkből egy napozórészt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan társasházban élünk, ami földszinti és hosszú kialakítású sorház, egymás mellett vannak a lakások és a hozzá tartozó udvari részek. Egymás portáját tiszteletben tartjuk, de senkinek nincs külön leválasztva, csak a nagy közös udvar körül van kerítés. Az a helyzet, hogy ugye hamarosan itt a napozó idő, én pedig imádok napozni, de az idősebb férfi szomszédok mindig otthon vannak és nagyon lesnek, ami engem zavar. Ezért gondoltam, hogy az udvarreszunk végéből leválasztanék paravánnal, mögötte tudnék napozni. Már rendelni is akartam, de anyukám szerint bunkóság... Szerintetek? Tényleg nagyon zavaróan bámulnak...
2019. márc. 24. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne bunkóság.
2019. márc. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az? Nem értem. Csináld meg.
2019. márc. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dehogy bunkóság.


Lenne egy tippem hogy anyukád melyik generáció tagja.. Az enyém ugyanez, élete középpontja az hogy mit gondolnak róla a szomszédok. Majd pont a nyálcsorgató öregemberek véleménye érdekeljen hogy bunkóság-e vagy nem.

2019. ápr. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!