Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Fiatalként milyen Győrben élni?

Fiatalként milyen Győrben élni?

Figyelt kérdés
Család nélkül, mint fiatal munkavállaló.

2019. márc. 25. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Párom kelet M.o-ról költözött ide (Győrbe) 19 évesen munka miatt. (Aztán megismerkedtünk, összeköltöztünk.. ) De ő szeretett itt élni akkor is, amikor nem voltam neki, most meg már együtt szeretünk itt élni. Ha találsz 1-2 barátot, akkor értelemszerűen jobban megnyílik a világ.
2019. márc. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Szia, ha könnyen barátkozol akkor nagyon jó, csak meg kell nézni melyik környékre akarsz költözni. Újvárosból kezdik kitelepíteni a zűrös embereket, most Marcal 1 és a Bán Aladár a rizikós környék, itt nem véletlen olcsóbbak a panelok akár albérlet, akár eladó. A munkásszállók nyugisak, kevés a balhé, kivéve azokon a helyeken ahol sok az ukrán, na ők tudnak patáliát csinálni.
2019. márc. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

Nyugat-Magyarország mentalitása (itt magasan kiemelkedik !Győr! nevezetű város) olyan, mint a budapestieké - talán rosszabb is -! Ezek tényleg azt hiszik, hogy ők szarták a spanyol viaszt! Pökhendi, lenéző, türelmetlen, a semmire büszkék "stílus" még magyar mércével is hihetetlen méreteket ölt! Nagyon jellemző arrafelé! Miközben semmilyen jelentős infrastrukturális különbség nincsen Győr és az ország másik végében fekvő nagyvárosok között. Azt gondolják, hogy ők Magyarország "civilizált részének" utolsó fellegvára! Miközben ugyanúgy tele van indiaiakkal, akik persze ugyanúgy nem tudnak viselkedni... Ráadás, hogy néha a magyarok sem (mondjuk ők legalább nem kötnek beléd ok nélkül)!


2 évet éltem, 1 éve sírva futottam haza. Elég volt belőle! Borzalom! Életem legrosszabb 2 éve volt!

2019. márc. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
Második de féltékeny, hogy nem ide született 😄 drága az albi? 😂😂
2019. márc. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

# 3/4


Hova haza?


Én nem tudom így van e. Budapesti vagyok de soha eszembe nem jutott volna, hogy büszke legyek arra, ahol élek.

Másokkal se találkoztam ilyen mentalitással.

2019. márc. 26. 23:22
 6/8 A kérdező kommentje:

# 1/5


Egyetemen, gimiben voltak haverjaim/vannak. De ezen kívül nem tudom, ez a "tudsz barátkozni" hogy működik.

Nem vagyok az a típus aki fűhöz fához odamegy akár bárban vagy szórakozóhelyeken is.

2019. márc. 28. 18:09
 7/8 anonim ***** válasza:
22%

Akárhány százalékot is kaptam, a 4. válaszoló tökéletesen bemutatja a "győri istenkirálycsászár" mentalitást!

Erről beszéltem...ezek tényleg büszkék a semmire!

2019. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Attól függ, ha Rocker vagy akkor Radó sziget ott csak azok vannak, ha bandákba akarsz tartozni, ilyesmi akkor Rába part, Dunakaputér
2019. ápr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!