Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek gáz az ha a...

Szerintetek gáz az ha a barátom heti 2-3 napot itt alszik nálam az albiban?

Figyelt kérdés

Elvileg lakótársaimat nem zavarja, de mégis úgy érzékelem hogy olykor igen de nem mondják meg pedig már kétszer is megkerdeztem erről őket korábban. Egy lány és egy fiú a lakótársam... A lány anyjáé a lakás.

N


2019. márc. 26. 21:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Meg kell őket kérdezni. Az én barátom 2 napot alhatott ott úgy, hogy a rezsibe nem szállt be. Mikor a barátnőmmel laktunk együtt, akkor bármennyi napot ott aludhatott, őt nem zavarta. A rezsi foygasztás így is minimális volt, legalább így nem 2-en, hanem 3-an voltunk
2019. márc. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Azért engem rohadtul zavarna, hogy egy idegent kell kerülgetni heti 2-3 napot, és ráadásul a rezsibe sem szál be, pedig fürdik, WC-t lehúz, WC papírt fogyaszt, szívja a levegőt,...
2019. márc. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

hát igen, hogyha sokat ott van, akkor bele kéne adni lehet a rezsibe valamennyit.

engem egy idő után lehet, hogy idegesítene, igen.

2019. márc. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
1-2 még oké lenne...3 már nagyon sok. Ha azt veszed, hogy valaki hetfon megy be az albérletbe és pénteken megy haza. 5 napot van bent úgy, hogy fizet érte. Egy hónapban pedig 20 napot, a barátod meg ha 3-al számolsz akkor 12 napot, full ingyen. Nem valami fair.
2019. márc. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De nem szólnak és a foberlo aki nem lakik ott de a lánya igen ők sem szóltak több mint egy éve hogy gond lenne
2019. márc. 26. 23:42
 6/15 A kérdező kommentje:
Most harmadjára is kérdezzem meg?
2019. márc. 26. 23:42
 7/15 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy barátom nem akar velem osszekoltozni és az albérletebe nem lehet mennem. MERT régebben ott laktam én is és a foberlo néni nem akar ott látni senkit a régi lakók közül....
2019. márc. 26. 23:44
 8/15 A kérdező kommentje:
Amúgy én és a többiek mindig ugyanannyit fizettünk... 30 ezret rezsivel ami iszonyat olcsó volt.. Most felvitte rezsivel együtt 44 ezer 500 forintra mondjuk még így is olcsó az albérlet... Szóval a srác sem fizet többet amiatt mert itt szokott lenni a barátom..
2019. márc. 26. 23:48
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem szólnak, mert csicskák. Nyugodj meg, hogy SOKAN szólnának és joggal! Vagy a víz ingyen van?
2019. márc. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De ha baj lenne akkor a foberlo csak szólna nem?
2019. márc. 26. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!