Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi köze van a szomszédomnak,...

Mi köze van a szomszédomnak, ahhoz, hogy mikor van nálam nyitva az ablak, tehát "itthon vagyok"?

Figyelt kérdés

Van egy szokásom, hogy mindig nyitva van kb.,mert szeretem a friss levegőt, büdös, poros a ház... Most éppen lakkozom.

De meg amúgy is, 3,5 méter magasan van, bukóra, ha elmegyek is nyitva szoktam hagyni.


Azon épít, hogy mikor van nyitva az ablak és én vajon mit csinálok itthon...


Az egész úgy kezdódött, hogy nyáron kifigyelték egy haverjával, aki zaklat, hogy melyik az én ablakom. Utóbbi napi többször is erre furikázott, hogy figyelgessen.


Tehát: nyitva az ablak, itthon van...


Olyat is csinált, hogy még anyámék benegedték, hogy várjon, fogta magát és benézett a szobámba. Hallottam, mert fürödtem, de nem tudtam kimenni...


2019. márc. 27. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Igazad van!
2019. márc. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele (velük), hogy Neked ez az állapot kényelmetlen, szeretnéd, ha abbahagynák.


Ha ezek után folytatják, tehetsz feljelentést zaklatásért (mivel nem csak kukkolnak, hanem, a szöveg alapján, be is mentek a lakásba).

2019. márc. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy hamarosan feljelented, ha nem fejezi be.
2019. márc. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már jözöltem velük, még nekik állt feljebb és engem fenyegettek meg...


Itt falun ez van.

2019. márc. 27. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel őket vagy tűrd; sajnos ez a két opció maradt ebben az esetben.
2019. márc. 28. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az őseid ennyire hülyék, hogy vadidegeneket csakúgy beengednek a házba?
2019. márc. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!