Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Beugrott a macskám a szomszéd...

Beugrott a macskám a szomszéd lány fürdőszoba ablakán és össze vissza tört mindent mit csináljak, veletek volt már hasonló?

Figyelt kérdés

Épp a mocit szereltem szezonra amikor, Bandi a fekete kandúr macskám hirtelen az ablakra pillantott és mire oda néztem, addigra már bent is volt.


Csörömpölés csattogás követte, benéztem és a csempén ömlöttek a kozmetikumok. Függönyt letépte szét szaggata.



Még nem értek haza 😵😗😅.


A faterja egy idegbeteg, agreszív kétajtós szekrény.


————


Fogalmam sincs mit mondjak 😫



#macska #motor #kandúr #szerelés szezon
2019. márc. 28. 14:18
1 2 3
 1/23 anonymousreview60 ***** válasza:
92%

Ha nincs tanú ÉS kissé becstelen vagy, akkor hallgass!

Ellenkező esetben jelentkezz, térítsd meg a kárt, szerelj fel rácsot saját költségen.

2019. márc. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha a macska bent maradt akkor úgyis kiderül minden.
2019. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ne szólj nekik róla (hacsak nem látta valaki, hogy a te macskád volt). Amúgy ha nyitva hagyják az ablakot, még örülhetnek is, hogy csak egy macska hatolt be a lakásukba.
2019. márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
...és a macska azóta bent rohangál a szomszéd lakásában?
2019. márc. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Izirájder neveletlen macskája
2019. márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Metionin ***** válasza:
85%
Attól függ hol a macska. Hazament? Mert ha bent van, akkor kénytelen leszel átmenni érte és vallani, na meg kifizetni a cuccost. De ha kijött a macska, akkor azt is megteheted hogy nem szólsz. Ezek után tuti zárni fogja a csaj az ablakot. Amúgy ha normálisak a szomszédok, én vallanék de egy idegbeteg esetén megmondom őszintén, kockáztatnám a bölcs kussolást.
2019. márc. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
28%
Valld be,hogy a neveletlen macskàd volt a tettes,és fizesd ki a károkat!
2019. márc. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
62%
Jo kis kamu kerdes. Nagyon unatkozhatsz.
2019. márc. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Hát a kandúr sikerült kimenekítenem, de tiszta krémszínű köröm lakk lett a fél oldala.



Hazaért a szomszéd, én gyorsan bevittem a macskát de nem jön le róla ez a vacak lakk. Ordíbálás lett a vége és a lányt cseszték le, hogy biztos ő volt 🤭


Ég a pofám, mert áthívott sörözni nem merem megmondani, de nem akarom, hogy a lányt ne engedjék ki .

2019. márc. 28. 16:59
 10/23 Metionin ***** válasza:
75%
A lakktól összeragad a szőr, fésüld ki és akkor ki fog jönni. Mármint a lakkos szőr de még mindig jobb mintha olyan maradna.
2019. márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!