Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért képzeli azt a szomszédom...

Miért képzeli azt a szomszédom, hogy nevelheti az én gyerekeimet?

Figyelt kérdés

7 és 4 éves fiaim vannak, akik nem hazudok, elég pörgősek. De egy gyereknek mi is lenne a dolga? Sorházban lakunk, így tele vagyunk szomszédokkal.

Tegnap délután mivel ilyen szép idő van kiengedtem őket a hátsó udvarra játszani, én meg a szobából ki-ki néztem rájuk. (el van kerítve, semmi veszélyes nem kerülhet a kezük közé). Erre 1x csak hallom, hogy a szomszédom teli torokból üvölt velük, hogy ilyenkor ne játszanak és ne kiabáljanak jjáték közben, mert nála van a pár hónapos unokája és alszik.

Kimentem, hogy mi ez a kibalás, erre én is le voltam hordva, hogy ha nem bírom megnevelni őket akkor majd ő megteszi. Szerintetek normális a nő? Az én gyerekeimnek attól már joguk sincs kimenni a szépidőben, hogy itt az unokája? Az enyémek laknak itt, az unokát meg vigyék haza a szülők aludni, nemde?

Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben? Sajnos vagy nem én nem vagyok egy veszekedős típus, így behívtak a gyerekeket. Vagy szerintetek mit kéne tennem?


2019. ápr. 2. 17:39
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
34%
Olyan mintha féltékeny lennél a szomszédra, hogy ő babázhat, neked megbmár nagy gyerekeid vannak.
2019. ápr. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség. A szomszédomra pláne nem vagyok féltékeny, az ő gyerekei már rég 30 fele közelednek. Bár ez nem baj, sose a kor számít, a saját gyerekeimet szeretema akár hány évesek, nem a szomszéd oaba_zott babáját.
2019. ápr. 7. 13:30
 43/66 anonim ***** válasza:
69%
Hogyne, hogyne. És majd a te drága gyerekeid is emberszerető, viselkesni tudó, alkalmazkodó minta emberek lesznek. Igen.
2019. ápr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 A kérdező kommentje:
Az én gyerekeimen már most látni, hogy életrevaló, normális felnőttek lesznek. Társaságban is normálisan viselkednek, mert igen, nem ordibáltak fejhangon, ahogy ti mondtátok, hanem az átlagosnál kicsit hangisabban beszéltek. De az enyémek mindenre nyitottak, okosak, nem pedig kis sunyi dögök, akik otthon követelőző hisztigépek, mert kinyalják a seggüket, de társaságban egy mukkot se mernek szólni. Manapság sajnos egyre több az ilyen gyerek. Pont.
2019. ápr. 7. 15:49
 45/66 anonim ***** válasza:
71%
Pont nem a szomszéd babája van "odabäszva" (nehogy már bűn legyen, hogy egy csecsemőre a nagyija vigyáz és még aludni is merészel), hanem a tieid vannak kibäszva az udvarra, gondolom, bent már te sem viseled el őket. Persze, nincs kinyalva a seggük, amikor lassan egy hete itt hőzöngsz, hogy sérültek a jogaik, mert valaki rájuk mert szólni.
2019. ápr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 A kérdező kommentje:

1. nem kiba_tam őket, hanem kiengedtem őket, mivel nekem még volt otthon dolgom így nem bírtam őket elvinni sehová, de nem fogom őket a kicsi lakásban poshadni a szép időben

2. szerintem ha normálisan játszanak, akkor tök jogosan vannak kint és tartsa észbe aszomszéd lánya, ha idehozza az unokát mert ő lustizni akar magában, hogy itt gyerekek vannak a szomszédban

2019. ápr. 7. 18:57
 47/66 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem hagyjátok, az ilyen úgyse fogja fel, és nem fogja belátni. Pedig kb minden magáért beszél. A hozzászólások és a pontozások is.

Kár a gőzért. Az ő gyerekeit meg a szomszédban lévőt is sajnálom.

2019. ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
39%
Esetleg inkább te tartsd észben, mikor kirakod őket az udvarra, mert lustizni akarsz, hogy a szomszédban ott szokott lenni a baba, amikor az anyjának dolga van.
2019. ápr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 A kérdező kommentje:

Persze, biztos befut dolgozni, mikor gyesen van otthon :) heti 3-4 napot

nem lustizni szoktam, hanem takarítani:)

2019. ápr. 7. 21:38
 50/66 anonim ***** válasza:
61%
Mondom, hogy hagyjátok, nem ért a szóból és csak a maga igaza létezik. Az ilyen ember nem fog megvilágosodni, akárhogy próbálkozunk.
2019. ápr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!