Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért képzeli azt a szomszédom...

Miért képzeli azt a szomszédom, hogy nevelheti az én gyerekeimet?

Figyelt kérdés

7 és 4 éves fiaim vannak, akik nem hazudok, elég pörgősek. De egy gyereknek mi is lenne a dolga? Sorházban lakunk, így tele vagyunk szomszédokkal.

Tegnap délután mivel ilyen szép idő van kiengedtem őket a hátsó udvarra játszani, én meg a szobából ki-ki néztem rájuk. (el van kerítve, semmi veszélyes nem kerülhet a kezük közé). Erre 1x csak hallom, hogy a szomszédom teli torokból üvölt velük, hogy ilyenkor ne játszanak és ne kiabáljanak jjáték közben, mert nála van a pár hónapos unokája és alszik.

Kimentem, hogy mi ez a kibalás, erre én is le voltam hordva, hogy ha nem bírom megnevelni őket akkor majd ő megteszi. Szerintetek normális a nő? Az én gyerekeimnek attól már joguk sincs kimenni a szépidőben, hogy itt az unokája? Az enyémek laknak itt, az unokát meg vigyék haza a szülők aludni, nemde?

Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben? Sajnos vagy nem én nem vagyok egy veszekedős típus, így behívtak a gyerekeket. Vagy szerintetek mit kéne tennem?


2019. ápr. 2. 17:39
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
78%
Aaa, megvan mi a gondja! Féltékeny a babát lepasszoló anyucira, mert neki még van szexuális élete! :D Mert hát na. Gyerektől nehéz az. (: Én is voltam anyu-apunak cockblock.
2019. ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
16%
Oszd ki a vén K***Vát nehogy már te igazodj az ő elképzeléséhez. Igenis ha van saját kertrész, nyugodtan engedd őket ki. Ha nem tetszik a szomszédnak el is költözhet tanyára ott nem zavarja senki
2019. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
36%
Jöttél magad támogatni másik acc-ról vagy megkérdted az egyik barátnődet? :D
2019. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 A kérdező kommentje:

A szexuális életemmel semmi gond, ellenben az itt frusztrált nőstényekkel, akiket valószínűleg lerendezni se bírnak.

Nem utolsó, nem ez a történet...

2019. ápr. 9. 21:22
 65/66 anonim ***** válasza:
21%
Akkor miért kötekedsz folyamatosan ahelyett, hogy elengednéd, mert láthatóan nem értenek veled egyet? Én csak azért írok, mert vagy olyan hülye, hogy ugorj rá és még jobban nevetségessé tedd magad.
2019. ápr. 10. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
24%
Na, kipeckelted már a kölykök száját?
2019. ápr. 10. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!