Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan tudnék elköltözni faluból?

Hogyan tudnék elköltözni faluból?

Figyelt kérdés
Elegem van a falusi letbol, semmit nem lehet csinálni, unalmas itt az élet, fiatal vagyok, gondolom nem vagyok egyedül ezzel, Városba szeretnék mindenképpen , egyedül nehéz..
2019. ápr. 3. 21:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
8%
Szedj fel egy városi hapsit.
2019. ápr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Fogod a batyud és felülsz a buszra.
2019. ápr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%
2 lehetőséged van. Egyik amit az egyes írt, másik, hogy megtanulsz egy idegennyelvet, és dolgozol külföldön kicsit.
2019. ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Olyan írjon inkabb aki hasonló helyzetben van/volt
2019. ápr. 3. 21:31
 5/15 anonim ***** válasza:
25%
Egyszerű. Jelentkezel a győri Audihoz dolgozni, vagy a kecskeméti Mercedes gyárhoz. Szállást adnak. Vagy katonának állsz.
2019. ápr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Vree ***** válasza:
30%

Megpályázol egy állást, abból kiveszel egy albérletet. Városban drágáb lakni, viszont sokkal több munkalehetőség is van, magasabban kereshetsz, ha rászánod az időt a megfelelő munka megtalálására. A városi ember semmiben nem más, mint te, te is megkaphatod ugyanazokat az állásokat, te is élhetsz ugyanott. Mellette akkor helyben lesz minden szabadidőprogramlehetőség, az összes érdekes hely.


Nem írtad, hogy hány éves vagy. Ha fiatal, akkor menj valami fővárosi suliba. Ha kereső korú, add be a jelentkezésedet pesti hirdetésekre.

2019. ápr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Én nem vagyok hasonló helyzetben, viszont egy ismerősöm úgy költözött ide Győrbe, hogy jelentkezett egy állásra, felvették, kibérelt egy szobát. Kb 2 hónap múlva, már egy másik cégnél dolgozott és egy kis lakást bérelt.
2019. ápr. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Bár ilyen könnyen menne mindenkinek
2019. ápr. 4. 06:46
 9/15 anonim ***** válasza:
41%
Miért, nem mondta senki, hogy könnyen megy, de csak így működik, meg kell próbálni.
2019. ápr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha csaj vagy és megütöd legalább az átlagnak az alja szintet külsőre, akkor az 1-es válasza igazán könnyű és remek megoldás.
2019. ápr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!