Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az ázsiaiak miért nem használn...

Szajhos kérdése:

Az ázsiaiak miért nem használnak függönyt?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 6. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem hallottam még ilyenről egyik ázsiai nemzetről sem, de kicsit specifikálhatnád, hogy kikre gondolsz? Volt indiai ismerősöm, náluk volt függöny.

Akármelyik ázsiai Youtubeost nézem (kínai, japán és koreai) náluk is van, amikor magyar/angol Youtubeosok mennek hotelbe, azokban is van függöny, szóval nem tudom, hogy hol nem lehet? :D

2019. ápr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem kevered ezt a Svájciakkal? :D
2019. ápr. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%

Svajcban is van fuggony...

Szerintem az illeto egyvalakinel latta hallotta ezt, es van annyira infantilis, hogy azt gondolja akkor ez MINDENKIRE igaz. :) aranyos mindenesetre. Kifejezetten aranyos..

2019. ápr. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát én pl. New Yorkban ahol laktam, sehol sem volt függöny, bármikor végig néztem ahogy a szomszéd asszony fürdik stb.

Trondheimben (Norvégia) sem volt sem a mi, sem a szemben lévő házon függöny, de senkit nem zavart és nem csinált belőle ügyet. És Szingapúrban a hotelszobában is csak sötétítő függöny volt, más nem.

2019. ápr. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#3:

Figyelj, öreg, hiába nullázol le, nézz utána, majdnem minden weboldalon azt írják, hogy Svájcban 95%-ban nem szokás a függöny.

2019. ápr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Svéd.oban sincs csak elvétve. Itt élek, nem hallomásból tudom.
2019. ápr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

németben is luxus a függöny😅

Engem kiráz a hideg a tudattol h este eg a villany a lakasban,

es barki belát😳

2019. ápr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Hollandiában szokás, hogy nincs függöny. Azért, hogy az embereknek ne pletykáljanak, amíg a férj a messze kereskedő hajóúton van, távol az otthonától. Hogy mindenki láthassa, hogy nincs senmmi titkolni, rejtegetni való. Persze nem illik beleskelődni...
2019. ápr. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért? Hollandiában az ablakban szexelnek ha szexelnek? Mert ha nem, akkor függöny ide, függöny oda nem sokat ér ez a magyarázat - még ha igaz is:)
2019. ápr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 masni1 ***** válasza:
100%
Északi országokban többnyire azért nem használnak függönyt, hogy jelezzék, nincs rejtegetnivalójuk, dicsekszenek a berendezéssel ( Pláne ha jó drága,) és függöny nélkül világosabb a lakás is nappal.
2019. ápr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!